Ribomunyl

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Postać

Przechowywanie

Specjalności

Czy Ribomunyl jest bez recepty?

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Wzmacnia odporność na zakażenia dróg oddechowych. Lek immunostymulujący zawierający rybosomy wyodrębnione ze szczepów: Klebsiella pneumoniae, Streptococcus pneumoniae, Streptococcus pyogenes, Haemophilus influenzae i Klebsiella pneumoniae. Stosowany w zakażeniach górnych i dolnych dróg oddechowych.

Nawracające zakażenia dróg oddechowych.
Uczulenie na składniki preparatu, choroby autoimmunologiczne (toczeń, niektóre choroby reumatyczne, choroby tarczycy, np. wole Hashimoto, choroba Gravesa-Basedowa).
brak danych
Przez miesiąc: 1 tabletkę lub 1 rozpuszczoną w wodzie saszetkę leku na dobę przez 4 kolejne dni w tygodniu, później przez 2-5 miesięcy 1 tabletkę lub 1 saszetkę przez 4 kolejne dni każdego miesiąca.
Cena od 20 do 30 zł.
12 tabletek, 4 lub 12 saszetek po 50 g granulatu; preparat zawiera rybosomy i białka bakterii: Klebsiella pneumoniae, Streptococcus pneumoniae, Streptococcus pyogenes grupy A, Haemophilus influenzae.

Dowiedz się więcej o składzie: , .

Ribomunyl a alkohol

Ribomunyl u osób starszych(65 lat i więcej)
Ribomunyl dla dzieci(do 18 lat)
Ribomunyl w ciąży
Ribomunyl a karmienie piersią
Ribomunyl a prowadzenie pojazdów
Ribomunyl refundacja

Ribomunyl cena i opakowania

Ribomunyl Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Ribomunyl uzyskał ocenę 3.7 z 5 na podstawie 1 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 3.7/5 (1 opinia pacjentów)3 komentarze Ribomunyl

 1. Maja#

  Ten lek jest naprawdę super, z 15 lat przepisała go wspaniała pani pediatra mojemu dziecku w okresie przedszkolnym. Skończyły się choroby jak ręką odjąć.

  Odpowiedz
 2. ktos

  Lek jest bardzo dobry , wiem bo kiedy podawałam ten lek mojej córce ,teraz chciałam zacząc podawac go synowi . Niestety niewiem gdzie mogę znaleść ten lek . Szukałam już w wielu aptekach i nigdzie go niema.

  Odpowiedz
  • Wera

   Witam koło 10sięciu lat temu doktor przepisał mi ten lek jest bardzo dobry. Nie chorowałam przez długi czas. Mam znowu te same problemy cały czas chodzę chora wybrałam już 2antybiotyki i dalej nie przechodzi.

   Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cena
Skuteczność
Czas działania