Riposton

Opis leku:

Działanie suplementu i ulotka

Środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego stosowany w różnych stanach odwodnienia organizmu, szczególnie po spożyciu alkoholu. Dzięki zawartości glukozy, chlorku sodu i potasu oraz cytrynianu sodu, preparat uzupełnia organizm w elektrolity i cukry proste, potrzebne do zachowania homeostazy. Suplement diety zawiera aspartam, acesulfam K i naturalny aromat, które zapewniają mu słodki, cytrynowy smak.

Odwodnienia wynikające z biegunki powstałej w wyniku nadmiernego spożycia alkoholu etylowego, zapalenia błony śluzowej jelit, zakażeń bakteryjnych, wirusowych lub pasożytniczych.
Podwyższony poziom sodu i potasu we krwi (hiperkaliemia i hipernatremia), przyjmowanie niektórych leków na nadciśnienie, głównie alkaloidów naparstnicy purpurowej jak digoksyna(Digoxin).
brak danych
Dwie saszetki jednorazowo. W razie konieczności, spożyć większą ilość preparatu.
Ok. 6,50 zł.
W 100 g suplementu znajduje się 65,22 g glukozy, 12,31 g jonów chlorkowych, 9,93 g kwasu cytrynowego, 6,91 g sodu i 3,57 g potasu.

Dowiedz się więcej o składzie: , , , .

Riposton a alkohol

Riposton u osób starszych(65 lat i więcej)
Riposton dla dzieci(do 18 lat)
Riposton w ciąży
Riposton a karmienie piersią
Riposton a prowadzenie pojazdów
Riposton refundacja

Riposton cena i opakowania

Riposton Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Riposton uzyskał ocenę 4.0 z 5 na podstawie 3 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 4.0/5 (3 opinie pacjentów)4 komentarze Riposton

 1. fafik

  są inne preparaty elektrolitowe, tansze i lepsze np litorsal. A jesli nie chceie miec kaca to przed chlaniem zastosowac enterosgel.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 2. Czarek

  Uwaga! Wskazany komentarz może być próbą manipulacji opiniami użytkowników: Riposton polecił mi kupel po swoim wieczorze kawalerskim i obiecywał wiele. Ja podszedłem do niego sceptycznie, bo z kacem mało co sobie radzi, dlatego nie oczekiwałem cudów. Jednak miło się zaskoczyłem: ogromny plus że są to musujące tabletki do rozpuszczenia w super orzeźwiającym smaku. W przeciągu 40 minut ból głowy ustąpił, a ja poczułem się dużo lepiej. Od tamtego dnia sięgam zawsze po niego nawet gdy jestem po ostrym treningu i potrzebuję szybkiego uzupełnienia elektrolitów.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 3. Cezary

  Uwaga! Wskazany komentarz może być próbą manipulacji opiniami użytkowników: Szczerze polecam Riposton przede wszystkim za błyskawiczny czas działania. Ból głowy i zawroty po zakrapianej imprezie zniknęły bardzo szybko. Rewelacyjny w smaku, łatwo dostępny. Zawsze mam go w domu w razie potrzeby.

  Odpowiedz
 4. trooper

  Gdyby nie riposton to nieraz dochodziłbym do siebie o wiele dluzej. W formie wygodnych saszetek do rozpuszczania w wodzie, w smaku naprawdę ok, szybciej przywraca do formy. cena/skuteczność/czas działania

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cena
Skuteczność
Czas działania