Salviasept płyn

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Produkty podobne

Dentosept płyn

Postać

Przechowywanie

Specjalności

Czy Salviasept płyn bez recepty?

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Skojarzone działanie składników: przeciwzapalne, odkażające (przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze), ściągające.


płukanie: stany zapalne jamy ustnej, gardła, krtani; pomocniczo w parodontozie, zapaleniach migdałków, do pielęgnacji jamy ustnej; inhalacje: pomocniczo w nieżycie nosa, gardła i oskrzeli, zapaleniu zatok obocznych nosa i krtani, zapaleniu oskrzeli i płuc.
brak danych
brak danych
płukania: po 20-30 kropli na pół szklanki wody; inhalacje: po 20-30 kropli w szklance gorącej wody; kąpiele odświeżające: po 20-50 kropli na wannę wody o temperaturze 37 st. C.
cena od 5 do 10 zł.
0,2% olejku szałwiowego + 0,3% olejku tymiankowego + 0,3% olejku majerankowego +1,1% olejku miętowego + 2% olejku goździkowego + 0,6% cyneolu + 2% mentolu + 93,5 wyciągu płynnego (1:3,3) z koszyczków rumianku 18,7 g + liści szałwii 18,7 g + ziela krwawnika 18,7 g + ziela mięty pieprzowej 18,7 g + ziela tymianku 9,35 g + owoców kopru włoskiego 9,35 g w 100 g.

Salviasept a alkohol

Salviasept u osób starszych(65 lat i więcej)
Salviasept dla dzieci(do 18 lat)
Salviasept w ciąży
Salviasept a karmienie piersią
Salviasept a prowadzenie pojazdów
Salviasept refundacja

Salviasept cena i opakowania

Salviasept Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Salviasept płyn uzyskał ocenę 3.7 z 5 na podstawie 3 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 3.7/5 (3 opinie pacjentów)3 komentarze Salviasept płyn

 1. A.

  Salviasept chłodzi, więc trzeba z nim uważać przy bolącym gardle. Mam wrażenie że pogorszył stan gardła – zaczęłam stosować kiedy skończył mi się propolis i po nocy psikania salviaseptem w aerozolu do gardła mam większy ból i obrzęk, np. w porównaniu z propolisem czy dentoseptem. W składzie procentowo jest większość mięty, więc może dlatego. Nie polecam na ból gardła i przeziębienie.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 2. Anonim

  Jestem 31 letnim mężczyzną chorującym na stan zapalny jamy ustnej. Salviasept, dopiero zaczynam stosować, kilka razy na dzień. Stosowałem lek/preparat przez: 4 dni w dawce: 5 ml(mililitrów). Dostałem niestety stan zapalny jamy ustnej i ten preparat do płukania jamy ustnej został mi polecony i działał dość dobrze ale myślałem, że szybciej mi to przejdzie a to dalej boli. Skutki uboczne oceniam na minimalne. Salviasept, w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cena
Skuteczność
Czas działania