Sambucol Kids

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Produkty podobne

Panadol dla dzieci
Scorbolamid
Sambucol Extra Strong
Bioaron C

Przechowywanie

Czy Sambucol Kids bez recepty?

Opis leku:

Działanie suplementu i ulotka

Sambucol Kids to dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia. Produkt występuje w formie syropu. Głównym składnikiem jest ceniony od dawna ekstrakt z owoców bzu czarnego, będący bogatym źródłem flawonoidów, triterpenów oraz kwasów fenolowych,w tym kwasu chlorogenowego o potencjalnych właściwościach przeciwwirusowych i  przeciwbakteryjnych. Ekstrakty z bzu czarnego pomagają lepiej radzić sobie z odkrztuszaniem wydzieliny zalegającej w drogach oddechowych, a także mobilizują układ odpornościowy. Produkt wzbogacony jest dodatkowo w witaminę C.

W ramach postępowania dietetycznego u dzieci w stanach przeziębieniowych i grypowych oraz profilaktycznie. 
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparat. Wiek poniżej 3 lat.
Brak danych
W przebiegu grypy i przeziębienia: 5 – 10 ml 2 razy na dobę. Profilaktycznie: 5 ml 1 raz na dobę. 1 łyżeczka do herbaty = 5 ml. Preparatu Sambucol Kids nie należy popijać, aby nie niwelować jego działania w obrębie górnych dróg oddechowych
Od 10 do 25 złotych.
Składniki: standaryzowany ekstrakt z owoców czarnego bzu, witamina C oraz substancje pomocnicze: syrop glukozowy, kwas cytrynowy, sorbinian potasu.

Dowiedz się więcej o składzie: .

Sambucol a alkohol

Sambucol u osób starszych(65 lat i więcej)
Sambucol dla dzieci(do 18 lat)
Sambucol w ciąży
Sambucol a karmienie piersią
Sambucol a prowadzenie pojazdów
Sambucol refundacja

Sambucol cena i opakowania

Sambucol Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Sambucol Kids uzyskał ocenę 5.0 z 5 na podstawie 2 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 5.0/5 (2 opinie pacjentów)2 komentarze Sambucol Kids

 1. Anonim

  Jestem 32 letnim mężczyzną chorującym na przeciw grypie. Sambucol Kids dopiero zaczynam stosować, kilka razy na dzień. Stosowałem lek/preparat przez: 3 dni w dawce: 10 ml(mililitrów). Od razu gdy zauważam że coś zaczyna brać moje dziecko kupuje ten syrop. Jest przeciw grypowy i ma dość dobry smak (sam próbowałem). Nie zauważyłem u siebie skutków ubocznych. Sambucol Kids w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 2. Anonim

  Jestem 26 letnią kobietą chorującą na grypa. Sambucol Kids dopiero zaczynam stosować, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 5 dni w dawce: 10 ml(mililitrów). Syrop bardzo dobrze działa na grypę, skraca jej trwanie nawet o 3 dni a dla dziecka to bardzo duży plus. Cena leku trochę duża ale warto moim zdaniem. Syrop dla dzieci powyżej 3 roku życia. Skutki uboczne oceniam na minimalne. Sambucol Kids w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cena
Skuteczność
Czas działania