Sanprobi IBS

Opis leku:

Działanie suplementu i ulotka

Sanprobi IBS to probiotyk zawierający unikalne szczepy bakterii Lactobacillus plantarum 299v. Suplement diety uzupełnia codzienną dietę w probiotyczne kultury bakterii i spożywany jest by wspierać mikroflorę przewodu pokarmowego. Może być spożywany przez osoby nadwrażliwe na gluten lub na diecie bezglutenowej. Ponadto posiada on pozytywną opinię Instytutu „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka”.

Spożywany w celu właściwego zachowania, wspierania flory bakteryjnej jelit. Również jako uzupełnienie codziennej diety u osób z zaburzeniami układu odpornościowego i osób stosujących dietę bezglutenową. W przypadku antybiotykoterapii zaleca się suplementować produkt równocześnie z rozpoczęciem terapii antybiotykiem i kontynuować przez 10 kolejnych dni po zakończeniu leczenia.
W celu uzyskania największych korzyści, zaleca się codzienną suplementację przez co najmniej 4 tygodnie, w przypadku pozytywnych efektów należy kontynuować przez kolejne 8 tygodni.
brak danych
brak danych
Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia od 1 do 2 kapsułek dziennie.Dzieci od 3 do 12 roku życia 1 kapsułka dziennie. U małych dzieci, ze względu na trudności w połykaniu, zaleca się otwarcie osłonki kapsułki, wysypanie zawartość kapsułki i rozpuszczenie w zimnym lub letnim płynie (np. wodzie, mleku). Suplement spożywać bezpośrednio po przygotowaniu.
ok. 30 zł
Kapsułka zawiera szczep bakterii Lactobacillus plantarum 299v w ilości najmniej 10 miliardów CFU (jednostek tworzących kolonię bakterii) oraz substancje pomocnicze.
Działania niepożądane
Wzdęcia, które nie stanowią przyczyny jego odstawienia.

Dowiedz się więcej o składzie: .

Sanprobi a alkohol

Sanprobi u osób starszych(65 lat i więcej)
Sanprobi dla dzieci(do 18 lat)
Sanprobi w ciąży
Sanprobi a karmienie piersią
Sanprobi a prowadzenie pojazdów
Sanprobi refundacja

Sanprobi cena i opakowania

Sanprobi Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum
Brak opinii. Ten suplement czeka na Twoją opinię. Jeśli masz pytanie odnośnie działania tego suplementu zadaj je na forum o lekach.Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cena
Skuteczność
Czas działania