Sanprobi IBS

Opis leku:

Działanie suplementu i ulotka

Sanprobi IBS to probiotyk zawierający unikalne szczepy bakterii Lactobacillus plantarum 299v. Suplement diety uzupełnia codzienną dietę w probiotyczne kultury bakterii i spożywany jest by wspierać mikroflorę przewodu pokarmowego. Może być spożywany przez osoby nadwrażliwe na gluten lub na diecie bezglutenowej. Ponadto posiada on pozytywną opinię Instytutu „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka”.

Spożywany w celu właściwego zachowania, wspierania flory bakteryjnej jelit. Również jako uzupełnienie codziennej diety u osób z zaburzeniami układu odpornościowego i osób stosujących dietę bezglutenową. W przypadku antybiotykoterapii zaleca się suplementować produkt równocześnie z rozpoczęciem terapii antybiotykiem i kontynuować przez 10 kolejnych dni po zakończeniu leczenia.
W celu uzyskania największych korzyści, zaleca się codzienną suplementację przez co najmniej 4 tygodnie, w przypadku pozytywnych efektów należy kontynuować przez kolejne 8 tygodni.
brak danych
brak danych
Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia od 1 do 2 kapsułek dziennie.Dzieci od 3 do 12 roku życia 1 kapsułka dziennie. U małych dzieci, ze względu na trudności w połykaniu, zaleca się otwarcie osłonki kapsułki, wysypanie zawartość kapsułki i rozpuszczenie w zimnym lub letnim płynie (np. wodzie, mleku). Suplement spożywać bezpośrednio po przygotowaniu.
ok. 30 zł
Kapsułka zawiera szczep bakterii Lactobacillus plantarum 299v w ilości najmniej 10 miliardów CFU (jednostek tworzących kolonię bakterii) oraz substancje pomocnicze.
Działania niepożądane
Wzdęcia, które nie stanowią przyczyny jego odstawienia.

Dowiedz się więcej o składzie: .

Sanprobi a alkohol

Sanprobi u osób starszych(65 lat i więcej)
Sanprobi dla dzieci(do 18 lat)
Sanprobi w ciąży
Sanprobi a karmienie piersią
Sanprobi a prowadzenie pojazdów
Sanprobi refundacja

Sanprobi cena i opakowania

Sanprobi Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Sanprobi IBS uzyskał ocenę 5.0 z 5 na podstawie 1 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 5.0/5 (1 opinia pacjentów)1 opinia o Sanprobi IBS

 1. Pati

  Problem w tym, że większośc producentów nie sprzedaje probiotyków w 100%. Część z nich ma za mało bakterii albo po prostu jest zanieczyszczonych. Znam problem z autopsji. Przerabiałam masę probiotyków a efekty były mizerne. Szkoda tylko mojej kasy. Przez ostatnie miesiące z zalecenia lekarza stosuję sanprobi ibs. Póki co odeszły ciągłe zaparcia i wydymany brzuch. A przy tym oczywiście duży komfort na co dzień.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Cena
Skuteczność
Czas działania