Seronil

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Postać

Specjalności

Inne nazwy

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Lek stosowany jest w leczeniu zespołów depresyjnych, w bulimii oraz w nerwicy natręctw. Poprawia nastrój.Czytaj również: AURORIX.

Nadwrażliwość na fluoksetynę, ciąża i laktacja, padaczka, niewydolność wątroby i nerek.
patrz AURORIX
Między innymi powoduje podwyższenie stężenia trójpierścieniowych leków przeciwdepresyjnych. Podczas leczenia nie należy pić napojów alkoholowych.
Przyjmować po posiłkach. Depresja: ściśle indywidualne; 2 razy na dobę po 150 mg; możliwe stopniowe zwiększenie dawki do 3 razy na dobę po 150 mg. Maksymalna dawka dobowa: 600mg (2 razy na dobę po 300 mg). Pełna ocena skuteczności leczenia moklobemidem może być dokonana po co najmniej 8-12 tygodniach nieprzerwanego stosowania leku. Fobia społeczna: (przez 8-12 tygodnie) zazwyczaj 2 razy na dobę po 300 mg; możliwość obniżenia dawkowania do skutecznej dawki podtrzymującej.
cena od 10 do 20 zł, Rf
30 tabletek lub 100 tabletek,1 tabletka zawiera 10 mg fluoksetyny; 30 kaps. lub 100 kaps., 1 kaps. zawiera 20 mg fluoksetyny.
Lęk, bezsenność lub nadmierna senność, bóle głowy, drżenia mięśniowe, nudności, wymioty, reakcje alergiczne, wzrost poziomu enzymów wątrobowych.

Dowiedz się więcej o składzie: .

Seronil a alkohol

Seronil u osób starszych(65 lat i więcej)
Seronil dla dzieci(do 18 lat)
Seronil w ciąży
Seronil a karmienie piersią
Seronil a prowadzenie pojazdów
Seronil a grejpfrut
Seronil refundacja

Seronil cena i opakowania

Seronil Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Seronil uzyskał ocenę 3.5 z 5 na podstawie 4 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 3.5/5 (4 opinie pacjentów)6 komentarzy Seronil

 1. Irena

  Stosuję seronil 20 mg w dawce 3 sztuki na dzień od kilku lat. Czuję się po nich bardzo dobrze,początki,czyli 3 pierwsze miesiące były trudne.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
  • Anomin

   Tak masz Iga racje tylko faszeruja nas lekarze tabletkami bysmy byli nie swiadomi i brac brac i ( +)zgon

   Odpowiedz
 2. Anonim

  Jestem 51 letnią kobietą chorującą na depresja. Seronil 20 mg brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 223 dni w dawce: 20 mg(miligram). Jestem pracoholiczka, wczesniej brałam Lerivon ale przytyłam z seroninu jestem bardzo zadowolona tak ze bedę powoli odstawiać lekarstwa ( pod kontrola lekarza oczywiście) bo czuje sie dobrze. Skutki uboczne oceniam na umiarkowane. Skutki uboczne były u mnie widoczne. Seronil 20 mg w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 3. Anonim

  Jestem 47 letnią kobietą chorującą na depresja. Seronil 20 mg brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 1 dni w dawce: 1 tabletek. Płaczliwość, lęk
  uogólniony, w ustach sachara, w kiszkach rewolucje. Skutki uboczne oceniam na wyraźne. Skutki uboczne były wyjątkowo duże, na tyle, że musiałam kontaktować się z lekarzem celem dalszego przedyskutowania kontynuowania leczenia tym środkiem. Seronil 20 mg w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 4. Anonim

  Jestem 36 letnią kobietą chorującą na depresja. Seronil 10 mg brałam podczas jednej kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 1 dni w dawce: 1 tabletek. Brak efektu terapeutycznego i ubocznych takoż. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Seronil 10 mg w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cena
Skuteczność
Czas działania