Sinecod

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Produkty podobne

Paracetamol
Isla-mint
Isla-moos
Supremin
Atussan
Gripex HotActiv Forte

Postać

Przechowywanie

Specjalności

Czy Sinecod bez recepty?

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Przeciwkaszlowe; słabe rozszerzające oskrzela – nieopioidowy lek przeciwkaszlowy.

Wyłącznie doraźnie, w atakach suchego, uporczywego, męczącego kaszlu. Hamowanie odruchów kaszlowych przed i po zabiegach chirurgicznych i diagnostycznych (np. bronchoskopia).
Fenyloketonuria. Nie stosować u chorych z podejrzeniem hamowania ośrodka kaszlu w mózgu (np. po urazach głowy).
Dotychczas nieznane.
Stosować przed posiłkami; syrop: dorośli: doraźnie 15 ml; maksymalnie do 4 dawek na dobę (co 6 godz.); dzieci pomiędzy 4.-6. rokiem życia: jednorazowo 5 ml (7,5 mg); dzieci pomiędzy 7.-12. rokiem życia: jednorazowo 10 ml (15 mg); dzieci powyżej 12. roku życia: jednorazowo 15 ml (22,5 mg). Dawkę można powtórzyć po 8 godz. (do 3 razy na dobę). Krople: dzieci pomiędzy 7.-12. miesiącem życia: jednorazowo 10 kropli (2,27 mg); dzieci pomiędzy 1.-3. rokiem życia: jednorazowo 15 kropli (3,41 mg); dzieci powyżej 3 roku życia: jednorazowo 25 kropli (5,67 mg). Dawkę można powtórzyć po 6 godz (do 4 razy na dobę).
Cena od 10 do 20 zł.
10 ml kropli dla dzieci, 1 ml (20 kropli) zawiera 5 mg butamiratu; 100 ml lub 200 ml syropu, 10 ml zawiera 15 mg butamiratu.

Dowiedz się więcej o składzie: .

Sinecod a alkohol

Sinecod u osób starszych(65 lat i więcej)
Sinecod dla dzieci(do 18 lat)
Sinecod w ciąży
Sinecod a karmienie piersią
Sinecod a prowadzenie pojazdów
Sinecod refundacja

Sinecod cena i opakowania

Sinecod Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Sinecod uzyskał ocenę 4.8 z 5 na podstawie 2 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 4.8/5 (2 opinie pacjentów)



2 komentarze Sinecod

  1. Anonim

    Jestem 28 letnią kobietą chorującą na kaszel. Sinecod brałam podczas 2 kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 7 dni w dawce: 10 ml(mililitrów). SUPER!
    Od pięciu dnie męczy mnie kaszel. Wczorajsza noc prawie nie przespana, żadne syropy i tabletki które mam w domu nie pomogły. Dziś skusiłam się na zakup tego syropu. Okazał się rewelacyjny. Już po ok. godz. od przyjęcia zalecanej dawki dla dorosłych kaszel ustał. Jestem w szoku. Gorąco polecam, napewno nie będziecie żałować
    . Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Sinecod w mojej opinii sprawia problemy w użyciu.

    Cena
    Skuteczność
    Czas działania
    Odpowiedz
  2. Anonim

    Jestem 24 letnią kobietą chorującą na kaszel. Sinecod dopiero zaczynam stosować, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 3 dni w dawce: 5 kropel. Lek bardzo dobry nawet dla niemowlaków, którzy skończyli roczek. Kaszel ustępuje dość szybko, lecz nie wolno brać leku zbyt długi czas. Skutki uboczne oceniam na minimalne. Sinecod w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

    Cena
    Skuteczność
    Czas działania
    Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cena
Skuteczność
Czas działania