Sinos

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Produkty podobne

Otrivin 005 % aerozol
Sulfarinol
Sinulan forte tabletki powlekane

Przechowywanie

Czy Sinos bez recepty?

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Sinos to  dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego przeznaczony dla dzieci  w postaci syropu o smaku malinowym. Sinos wskazany jest do stosowania w stanach niedrożności zatok przynosowych,oraz stanach zapalnych i niedrożności ucha środkowego. Ekstrakty z ziela werbeny, kwiatów bzu czarnego i dziewanny wielkokwiatowej wspomagają prawidłowe funkcjonowanie górnych dróg oddechowych. Werbena i dziewanna działają sekretolitycznie upłynniając zalegającą wydzielinę w zatokach, co wspomaga ich samooczyszczanie. Ponadto werbena działa przeciwzapalnie oraz łagodząco na ból gardła, natomiast ekstrakt z dziewanny dodatkowo wspomaga prawidłowe funkcjonowanie uszu. Pozostałe ekstrakty z owoców aceroli, z korzenia goryczki, z kwiatów bzu czarnego wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego. Zawiera ksylitol (substancja słodząca), który korzystnie wpływa na mineralizację szkliwa.

Infekcje ucha środkowego i niedrożność zatok przynosowych.
Nie stosować przy nadwrażliwości na którykolwiek ze składników syropu.
Brak danych.
2 razy na dobę po 5 ml (mała łyżeczka), podawać w godzinach porannych i wczesno-południowych
ok 22zł
 ekstrakt z kwiatu bzu czarnego, ekstrakt z ziela werbeny, aromat malinowy, ekstrakt z kwiatu dziewanny wielkokwiatowej, benzoesan sodu, ekstrakt z korzenia goryczki, syrop glukozowo-fruktozowy, woda, zagęszczony sok aroniowy, ekstrakt z owoców aceroli, kwas cytrynowy, ksylitol.
Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 2 roku życia, stosować pod nadzorem lekarza. Produkt nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego.

Dowiedz się więcej o składzie: .

Sinos a alkohol

Sinos u osób starszych(65 lat i więcej)
Sinos dla dzieci(do 18 lat)
Sinos w ciąży
Sinos a karmienie piersią
Sinos a prowadzenie pojazdów
Sinos refundacja

Sinos cena i opakowania

Sinos Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum
Brak opinii. Ten lek czeka na Twoją opinię. Jeśli masz pytanie odnośnie działania tego leku zadaj je na forum o lekach.Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cena
Skuteczność
Czas działania