metronidazol

Opis leku:

Działanie

Leki i suplementy zawierające metronidazol

Przykład leku(ulotka)

Metronidazol(metronidazol) a alkohol

Metronidazol(metronidazol) u osób starszych(65 lat i więcej)
Metronidazol(metronidazol) dla dzieci(do 18 lat)
Metronidazol(metronidazol) w ciąży
Metronidazol(metronidazol) a karmienie piersią
Metronidazol(metronidazol) a prowadzenie pojazdów
Metronidazol(metronidazol) a antykoncepcja
Metronidazol(metronidazol) refundacja

Metronidazol(metronidazol) cena i opakowania

Opinie o leku Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum6 komentarzy metronidazol

 1. Anonim

  Jestem 25 letnią kobietą chorującą na trądzik różowaty. Metronidazol Jelfa (krem) brałam podczas jednej kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 15 dni w dawce: dawka mg(miligram). Używam i barzdo sobie chwalę skóra od razu wygląda inaczej. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Metronidazol Jelfa (krem) w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 2. Anonim

  Jestem 26 letnią kobietą chorującą na łojotokowe zapalenie skóry. Metronidazol Jelfa (krem) brałam podczas jednej kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 145 dni w dawce: dawka mg(miligram). Smaruje się kremem jem tabletki i porawił mi sie stan skóry, dobre. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Metronidazol Jelfa (krem) w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 3. Anonim

  Jestem 28 letnią kobietą chorującą na zapalenie łojotokowe skóry. Metronidazol Polpharma brałam podczas 2 kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 64 dni w dawce: 0,5 mg(miligram). Stosuje razem z kremem nawzajem sie uzupełniaja skutecznie, więc jestem zadowolona. Skutki uboczne oceniam na minimalne. Metronidazol Polpharma w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 4. Anonim

  Jestem 31 letnią kobietą chorującą na stan zapalny pochwy. Metronidazol Polpharma brałam podczas jednej kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 13 dni w dawce: 0,5 mg(miligram). Na moja przypadlość okropną do przezycia dostałam te tabletki, mój facet też bo rzęsistkowice należy leczyć wspólnie i nie narzekaliśmy, teraz jesteśmy zadowoleni i staramy sie nie przypominac okropieństwa. Skutki uboczne oceniam na umiarkowane. Skutki uboczne były u mnie widoczne. Metronidazol Polpharma w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 5. Anonim

  Jestem 33 letnią kobietą chorującą na zapalenie pochwy. Metronidazol Polpharma brałam podczas jednej kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 15 dni w dawce: 0,5 mg(miligram). Uzywałam tableki doustne i dopochwowe chłopak tabletki doustne na stan zapalny pochwy a potem zrobił sie stan zapalny generalnie wszystkiego. Mój organizm sie wyniszczył, wyjałowił i rozwinęła się grzybica, leczenie od początku. Skutki uboczne oceniam na wyraźne. Skutki uboczne były wyjątkowo duże, na tyle, że musiałam kontaktować się z lekarzem celem dalszego przedyskutowania kontynuowania leczenia tym środkiem. Metronidazol Polpharma w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 6. Anonim

  Jestem 25 letnią kobietą chorującą na tradzik. Metronidazol Jelfa (krem) brałam podczas jednej kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 41 dni w dawce: 10 mg(miligram). Zdiagnozowany mam tradzik, jednak ten lek bardzo dobrze działa na trądzik różowaty akurat w moim przypadku. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Metronidazol Jelfa (krem) w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cena
Skuteczność
Czas działania