Starazolin Hydrobalance

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Produkty podobne

Vismed krople
Biolan Gel

Postać

Przechowywanie

Specjalności

Czy Starazolin Hydrobalance bez recepty?

Inne nazwy

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Starazolin Hydrobalance to krople do oczu, które długotrwale je nawilżają. W skład kropli wchodzi hialuronian sodu, który jest naturalnym składnikiem filmu łzowego, cieczy wodnistej i ciała szklistego oka. Dzięki swojej spiralnej budowie, hialuronian sodu ma zdolność wiązania bardzo dużych ilości wody. Nawilża powierzchnię oka, łagodzi podrażnienia. Chroni przed nadmierną suchością i uczuciem piasku pod powiekami.

Preparat jest wskazany w przypadku narażenia oczu na działanie czynników drażniących (kurz, dym, klimatyzacja, centralne ogrzewanie, wiatr, chlorowana woda, kosmetyki czy promieniowanie UV), obniżonej częstości mrugania podczas oglądania telewizji, czytania bądź pracy przed komputerem, zbyt małej ilości łez (zespół suchego oka, zmiany składu łez (u osób po 40 roku życia), stosowania soczewek kontaktowych.
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.
W przypadku stosowania jednocześnie innych kropli do oczu, Starazolin Hydrobalance należy zastosować jako ostatni po upływie 5 minut od podania poprzedniego preparatu. Nie należy mieszać kropli z innymi płynami.
Należy podawać jedną lub dwie krople od trzech do pięciu razy na dobę, miejscowo do worka spojówkowego. Przed zastosowaniem preparatu należy umyć ręce i nie dotykać końcówki zakraplacza.
Cena preparatu mieści się w zakresie od 10 do 20 zł.
hialuronian sodu, chlorek sodu, ortofosforan sodu, nadboran sodu stabilizowany kwasem fosfoniowym, woda
Nie stosować w przypadku zmętnienia lub zmiany zabarwienia kropli. Krople należy zużyć w ciągu 8 tygodni od pierwszego otwarcia buteleczki.
Działania niepożądane
Może wystąpić zaczerwienienie spojówek, pieczenie, przemijające zamglenie widzenia.

Dowiedz się więcej o składzie: .

Starazolin a alkohol

Starazolin u osób starszych(65 lat i więcej)
Starazolin dla dzieci(do 18 lat)
Starazolin w ciąży
Starazolin a karmienie piersią
Starazolin a prowadzenie pojazdów
Starazolin a grejpfrut
Starazolin a doping
Starazolin refundacja

Starazolin cena i opakowania

Starazolin Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Starazolin Hydrobalance uzyskał ocenę 4.2 z 5 na podstawie 4 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 4.2/5 (4 opinie pacjentów)3 komentarze Starazolin Hydrobalance

 1. anna

  swietnie sobie poradzily z zespolem suchego oka. zakrapialam oczy 4 razy dziennie po dwie krople i po kilku tygodniach oczy iodzyskaly swoja forme 😉

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 2. Anonim

  Jestem 28 letnią kobietą chorującą na zmęczone oczy. Starazolin Hydrobalance brałam podczas 2 kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 60 dni w dawce: 2 kropel. Ostatnio spędzam przed komputerem kilkanaście godzin dziennie, taka praca+ nauka. Teraz na moje czerwone oczy stosuję starazolin,bo dużo dobrego o nim słyszałam i ja sama podzielam te opinię. Skutki uboczne oceniam na minimalne. Starazolin Hydrobalance w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 3. Anonim

  Jestem 37 letnią kobietą chorującą na oczy. Starazolin Hydrobalance brałam podczas jednej kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 58 dni w dawce: 2 kropel. Kupiłam te krople bo miałam już bardzo zmęczony wzrok a pracy przy komputerze cale mnóstwo, pomogły mi zregenerować oczy nie zauważyłam żadnych objawów ubocznych. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Starazolin Hydrobalance w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cena
Skuteczność
Czas działania