Stoperan kapsułki

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Produkty podobne

Imodium Instant
Laremid
Orofar max
Panadol Femina Vegantalgin H
ExtraSpasmina
Imodium

Postać

Przechowywanie

Specjalności

Czy Stoperan kapsułki bez recepty?

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

patrz IMODIUM


nie stosować u dzieci poniżej 7. roku życia. IMODIUM
brak danych
brak danych
bcena od 5 do 10 zł.
brak danych

Dowiedz się więcej o składzie: .

Stoperan a alkohol

Stoperan u osób starszych(65 lat i więcej)
Stoperan dla dzieci(do 18 lat)
Stoperan w ciąży
Stoperan a karmienie piersią
Stoperan a prowadzenie pojazdów
Stoperan refundacja

Stoperan cena i opakowania

Stoperan Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Stoperan kapsułki uzyskał ocenę 4.7 z 5 na podstawie 5 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 4.7/5 (5 opinie pacjentów)5 komentarzy Stoperan kapsułki

 1. Anonim

  Jestem 43 letnią kobietą chorującą na nic. stoperan dopiero zaczynam stosować, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 0 dni w dawce: 1 tabletek. Ten lek zawsze mam przy sobie a najczęściej podczas jakiś wyjazdów. Bardzo szybko i dobrze działa. Przydatny podczas stresujących chwil. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. stoperan w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 2. Anonim

  Jestem 41 letnią kobietą chorującą na biegunka. stoperan brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 22 dni w dawce: 2 tabletek. Trzeba być przygotowanym gdy wybiera się w podróż, przeważnie wtedy biorę stoperan bo działa natychmiast, a mój żołądek jest wrażliwy i rewolucja w trzewiach dla mnie to nie nowość, polecam. Skutki uboczne oceniam na minimalne. stoperan w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 3. Anonim

  Jestem 16 letnią kobietą chorującą na biegunki. stoperan brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 6 dni w dawce: 1 tabletek. Chodzę do liceum i mam biegunkę chyba na tle nerwowym, rano po wypróżnieniu biore stoperan i mam spokój. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. stoperan w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 4. Anonim

  Jestem 29 letnią kobietą chorującą na biegunki. stoperan dopiero zaczynam stosować, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 364 dni w dawce: 1 tabletek. Cierpię na nerwice objawiającą się uciążliwymi biegunkami w momentach stresowych, a ponieważ moja praca wymaga wyjazdów, ciągłego przemieszczania się nie mogę obyć się bez takich środków jak stoperan. Działa świetnie i nie mam po nim nieprzyjemnego pieczenia w okolicach odbytu ani uczucia jakby biegunka jeszcze nie ustąpiła.Biorę 2 tabletki od razu. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. stoperan w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 5. Anonim

  Jestem 21 letnią kobietą chorującą na biegunka. stoperan brałam podczas jednej kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 1 dni w dawce: 2 mg(miligram). Lek rewelacyjny na biegunki dla dorosłych a także dla dzieci powyżej 6-stego roku życia. Bardzo łatwo połyka się tabletkę, ponieważ jest to w postaci kapsułk. Skutki uboczne oceniam na minimalne. stoperan w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cena
Skuteczność
Czas działania