Suplemag B6

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Postać

Specjalności

Inne nazwy

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Suplemag B6 stanowi lek uzupełniający lub wspomagający. Zawiera magnez oraz chlorowodorek pirydoksyny, czyli witaminę B6.  Dzięki temu zapobiega niedoborom tych substancji, które mogłyby źle wpłynąć na organizm. Ponadto uzupełnia inne kuracje przy chorobach serca, naczyń krwionośnych, tarczycy i chorobie alkoholowej. Występuje pod postacią kapsułek.

Preparat jest wskazany dla osób cierpiących na: cukrzycę, chorobę alkoholową, drażliwość, miażdżycę, niewydolność krążenia, nadciśnienie tętnicze, nocne kurcze, nerwowość, nadczynność tarczycy, stres, zaburzenia rytmu serca. Może być także stosowany jako uzupełnienie diety kobiet w ciąży i karmiących piersią.
Nie należy stosować leku w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Nie jest on także wskazany dla osób cierpiących na: blok przedsionkowo-komorowy, biegunkę w przewlekłej postaci, hipermagnezemię, hiperwitaminozę B6, miastenię, niewydolność nerek, parkinsonizm, zaburzenie wchłaniania pokarmu. Lek jest niewskazany dla dzieci poniżej 5 roku życia.
Należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych preparatach. Szczególną uwagę należy zwrócić na pochodne tetracykliny oraz leki z magnezem. Nie powinno się łączyć Suplemagu B6 z lekami przeciwzakrzepowymi, fluorochinolonami, lekami zawierającymi żelazo i wapń oraz lekami moczopędnymi.
Lek jest przyjmowany doustnie. Tabletkę należy połknąć w całości. Przeważnie jest to jedna kapsułka na dobę dla dzieci i dwie dla dorosłych.
  Lek dostępny bez recepty w cenie około 10zł.
Magnez, chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6).
Lek możliwy do zażywania przez kobiety w ciąży i karmiące piersią po konsultacji z lekarzem.
Title goes here

Suplemag a alkohol

Suplemag u osób starszych(65 lat i więcej)
Suplemag dla dzieci(do 18 lat)
Suplemag w ciąży
Suplemag a karmienie piersią
Suplemag a prowadzenie pojazdów
Suplemag refundacja

Suplemag cena i opakowania

Suplemag Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Suplemag B6 uzyskał ocenę 5.0 z 5 na podstawie 1 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 5.0/5 (1 opinia pacjentów)1 opinia o Suplemag B6

 1. Anonim

  Jestem 38 letnim mężczyzną chorującym na skurcze mięśni. Suplemag B6 dopiero zaczynam stosować, kilka razy na dzień. Stosowałem lek/preparat przez: 0 dni w dawce: 1 tabletek. Miałem niedobór magnezu co objawiało się bolesnymi skurczami mięśni. Wybrałem ten lek jeszcze z jednego względu. Pomaga na choroby sercowe, ja mam czasami wysokie ciśnienie. Zauważyłem też lekką zmianę w te stronę. Cena też super. Nie zauważyłem u siebie skutków ubocznych. Suplemag B6 w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cena
Skuteczność
Czas działania