Zioła

Liść Senesu Herbapol

Liść senesu stosowany w przypadku krótkotrwałego leczenia zaparć. Zawarte w roślinie związki o właściwościach przeczyszczających pobudzają perystaltykę jelit i ograniczają wchłanianie wody wraz z elektrolitami w jelicie grubym.

Jemioła Colfarm

Jemioła jest rośliną pasożytniczą występującą na wielu gatunkach drzew i krzewów. Niektóre jej części wykazują działanie toksyczne, dlatego przy przygotowywaniu różnego rodzaju wyciągów, czy naparów należy zachować dużą ostrożność.

Szczeć Alter Medica(kapsułki)

Szczeć w medycynie ludowej stosowano na różnego rodzaju dolegliwości skórne. Wyciągi z korzenia stosowane są do niszczenia krętków boreliozy, w stanach zapalnych stawów, w celu wzmocnienia wątroby i in.

Bertram mielony 100g Posch

Bertram to jedna z głównych przypraw w kuchni św. Hildegardy z Bingen. Stanowi również jeden z podstawowych składników w medycynie sufickiej, wykorzystywany też w naturalnej medycynie ajurwedyjskiej.

Pharmovit

Pharmovit(układ nerwowy), suplement diety posiadający w swoim składzie ekstrakty z roślin mających działanie łagodzące w sytuacjach nerwowych, nasenne i uspokajające.

Deviral Plus

Zawarte w suplemencie Deviral Plus wyciągi i ekstrakty z roślin mają na celu przywrócenie równowagi w funkcjonowaniu organizmu. Według medycyny chińskiej dla naszego zdrowia niezwykle ważna jest harmonia w przepływie energii przez wszystkie meridiany obecne w ciele.

Morwa biała z konopią CBD

Morwa biała jest źródłem składników aktywnych pomocnych w ustabilizowaniu cukru we krwi poprzez hamowanie aktywności enzymów rozkładających cukry złożone na cukry proste. Kwiatostany konopi siewnej pomagają ustabilizować poziom cukru we krwi wraz z poprawą wrażliwości na insulinę.

F-CURCUMIN ForMeds

Kurkuma znana jest od dawna ze swych właściwości przeciwzapalnych. Dodatek pieprzu czarnego poprawia wchłanianie kurkuminy. Połączenie tych dwóch składników stosowane jest często m.in. w curry.

Perceptin

Suplement diety przeznaczony dla osób dorosłych w celu wzmocnienia odporności psychicznej oraz ogólnej wydolności organizmu.

Bronchisan fix

Zioła do zaparzania w saszetkach zalecane w łagodzeniu przeziębień i zakażeń górnych dróg oddechowych. W skład wchodzą korzeń prawoślazu, liść babki lancetowatej i kwiatostan lipy.