Symlosin SR

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Postać

Specjalności

Inne nazwy

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Symlosin SR to lek występujący pod postacią kapsułek zawierających substancję czynną – tamsulosynę. Jej zadaniem jest blokowanie odpowiednich receptorów w organizmie tak, aby zmalało napięcie mięśni gruczołu krokowego oraz cewki moczowej. Ma to ułatwić pacjentowi oddawanie moczu.

Lek jest przeznaczony dla mężczyzn, u których występuje łagodny rozrost gruczołów krokowych powodujący problemy z oddawaniem moczu, etc.
Nie należy stosować leku w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Lek jest niewskazany dla osób z chorobami wątroby, nerek, spadkami ciśnienia tętniczego krwi, kobiet i dzieci. Ponadto nie należy go stosować tuż przed operacją okulistyczną zaplanowaną ze względu na zmętnienie soczewki oka.
Należy pamiętać, aby poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych specyfikach. Preparat nie powinien być łączony z innymi lekami tego typu, jak prazosyna czy alfuzosyna.
Lek należy przyjmować doustnie po pierwszym posiłku danego dnia, popijając go wodą. Dawkę ustala lekarz.
Lek refundowany – sprawdź cenę poniżej.
Title goes here
Zawroty głowy, bóle głowy, osłabienie, zaburzenia wytrysku, zaburzenia związane z przewodem pokarmowym (biegunka, wymioty, zaparcia).

Dowiedz się więcej o składzie: .

Symlosin a alkohol

Symlosin u osób starszych(65 lat i więcej)
Symlosin dla dzieci(do 18 lat)
Symlosin w ciąży
Symlosin a karmienie piersią
Symlosin a prowadzenie pojazdów
Symlosin a grejpfrut
Symlosin refundacja

Symlosin cena i opakowania

Symlosin Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Symlosin SR uzyskał ocenę 3.7 z 5 na podstawie 1 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 3.7/5 (1 opinia pacjentów)2 komentarze Symlosin SR

 1. Anonim

  Jestem 21 letnim mężczyzną chorującym na zapalenie gruczołu krokowego. Symlosin SR brałem podczas 2 kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałem lek/preparat przez: 98 dni w dawce: 1 tabletek. Mam zapalenie gruczołu krokowego, stwierdzone po badaniu przez urologa per rectum, lekarz mi przepisał to lekarstwo pomaga wyraźnie ale zauważyłem spadek ciśnienia i przestałem brać. Nie zauważyłem u siebie skutków ubocznych. Symlosin SR w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Cena
Skuteczność
Czas działania