Tabacum Dagomed 50 uzależnienie nikotynowe

Działanie leku i ulotka

Tabacum Dagomed jest lekiem, który występuje pod postacią granulek. Zawiera kilka silnie wpływających na organizm substancji aktywnych. Wspomagają one oczyszczanie organizmu wyniszczonego przez palenie tytoniu, wpływając na układ krążenia oraz układ oddechowy. Łagodzą podrażnienia w obrębie gardła i krtani oraz płuc i oskrzeli.

  Preparat jest przeznaczony dla osób, które rozpoczęły kurację odwykową od nałogu tytoniowego oraz dla tych, którzy już rzucili palenie. Zwalcza objawy, takie jak chrypka, kaszel, kołatanie serca, nieżyty oskrzeli i podrażnienia błony śluzowej.
Nie należy stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Jest także nieprzeznaczony dla dzieci i młodzieży poniżej 18 roku życia, chyba, że inaczej zadecyduje lekarz.
Brakuje danych dotyczących interakcji z innymi substancjami. Najlepiej jednak skonsultować stosowanie środka z lekarzem i poinformować go o wszelkich zażywanych specyfikach. W trakcie przyjmowania preparatu nie należy równocześnie spożywać jedzenia ani picia.
Lek ma postać granulek. Należy je przyjmować trzy razy na  dobę (około pięciu granulek jako dawka jednorazowa) 15 minut przed lub po jedzeniu. Jeśli osoba jest bardzo silnie uzależniona może stosować lek co pół godziny zwiększając ten odstęp czasu w miarę trwania kuracji. Granulki należy trzymać pod językiem, aby uległy rozpłynięciu lub rozpuścić je w niewielkiej ilości niegazowanej wody. W przypadku tego drugiego sposobu preparat należy pić małymi łyczkami długo trzymając go w ustach.
  Około 30zł.
Nicotiana Tabacum D12, Secale cornutum D6, Cinchona succirubra D6, Bryonia cretica D6, Nux vomica D6.
Preparat zawiera sacharozę.

Dowiedz się więcej o składzie: .

Tabacum a alkohol

Tabacum u osób starszych(65 lat i więcej)
Tabacum dla dzieci(do 18 lat)
Tabacum w ciąży
Tabacum a karmienie piersią
Tabacum a prowadzenie pojazdów
Tabacum refundacja

Tabacum cena i opakowania

Tabacum Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Tabacum Dagomed 50 uzależnienie nikotynowe uzyskał ocenę 4.7 z 5 na podstawie 1 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 4.7/5 (1 opinia pacjentów)1 opinia o Tabacum Dagomed 50 uzależnienie nikotynowe

 1. Anonim

  Jestem 25 letnią kobietą chorującą na palenia. Tabacum Dagomed brałam podczas jednej kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 15 dni w dawce: 3 tabletek. Homeopatia pomaga i przy rzucaniu palenia. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Tabacum Dagomed w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cena
Skuteczność
Czas działania