Telfexo

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Produkty podobne

Telfast

Postać

Przechowywanie

Specjalności

Czy Telfexo jest bez recepty?

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Telfexo zawiera jako substancję czynną feksofenadynę, będącą lekiem przeciwzapalnym oraz przeciwhistaminowym. Blokując receptory histaminowe, zmniejsza objawy alergiczne. Nie powoduje uczucia senności.

Łagodzenie objawów przewlekłej pokrzywki idiopatycznej.
Nadwrażliwość na składniki preparatu.  
Może dojść do wystąpienia interakcji przy jednoczesnym stosowaniu leku z ketokonazolem, erytromycyną, lopinawirem w skojarzeniu z rytonawirem, preparatami zobojętniającymi kwas solny w żołądku zawierającymi wodorotlenek glinu i magnezu.
Dorośli oraz dzieci w wieku 12 lat i więcej: jedna tabletka na dobę. Tabletkę należy połknąć popijając wodą.
Każda tabletka zawiera 180mg chlorowodorku feksofenadyny.
Zaleca się przerwanie stosowania feksofenadyny na trzy dni przed wykonaniem testów alergicznych.

Dowiedz się więcej o składzie: .

Telfexo a alkohol

Telfexo u osób starszych(65 lat i więcej)
Telfexo dla dzieci(do 18 lat)
Telfexo w ciąży
Telfexo a karmienie piersią
Telfexo a prowadzenie pojazdów
Telfexo refundacja

Telfexo cena i opakowania

Telfexo Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Telfexo uzyskał ocenę 3.9 z 5 na podstawie 4 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 3.9/5 (4 opinie pacjentów)7 komentarzy Telfexo

 1. Teflexo

  czy na zapalenie zatok szczękowych należy używać. Laryngolog zapisał i stwierdził, że po zażyciu nie należy iść do szpitala na operację. Proszę o opinię na e-mail.

  Odpowiedz
 2. Ola

  Witam, biorę ten lek od kilku dni i jestem przerażona tym co robi z moją głową…od kilku dni mam koszmary senne. Do tego stopnia, że boje się iść spać. Dziś nie mogłam się wybudzić z koszmaru mimo, że wiedziałam że to tylko sen. Resztę nocy poleże bo na spokojny sen już nie mam co liczyć. Lek bardzo źle wpływa na moje samopoczucie psychiczne. To najgorszy skutek uboczny jaki zauważam.

  Odpowiedz
  • Mari

   Współczuję , ja po zażyciu czuje się lepiej bo objawy sa łagodniejsze, ale odczuwam taki strach , boję się wszystkiego, boję się czy nic mi się nie stanie po telfexo. Taki stan leków mam

   Odpowiedz
 3. Alergia

  Przez kilka dni brałam ten lek i codziennie czułam się fatalnie, nudności, zmęczenie, ból głowy. Dziś czuję się jeszcze gorzej. Jestem prawie pewna, że to przez lek. Co robić?

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 4. Inga

  Telfexo 120mg, Po 12 godzinach przestał działać, nie wiem czy moge wziąć druga tabletkę czy lepiej poczekać ? Czuje sie naprawdę fatalnie :/

  Odpowiedz
 5. Anonim

  Jestem 27 letnią kobietą chorującą na choroba skóry. Telfexo brałam podczas 2 kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 118 dni w dawce: 120 mg(miligram). Mam na ciele całe mnóstwo czerwonych kropek,używałam Telfexo i była poprawa ale krótkotrwała pociecha ze lek ma cenę sensowną. Skutki uboczne oceniam na minimalne. Telfexo w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 6. Anonim

  Jestem 33 letnią kobietą chorującą na atopowe zapalenie skóry. Telfexo brałam podczas 2 kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 148 dni w dawce: 180 mg(miligram). Przerzuciłam sie z Telfastu na Telfexo bo jest tańszy a skład leku taki sam i działa jak tamten bardzo dobrze, uwaga moja taka że używam go przed i w czasie pylenia. Skutki uboczne oceniam na umiarkowane. Skutki uboczne były u mnie widoczne. Telfexo w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cena
Skuteczność
Czas działania