Trioxal

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Postać

Specjalności

Inne nazwy

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Jest to silnie działający nowoczesny lek przeciwgrzybiczy  Ma długi czas działania. Patrz również: ORUNGAL.

Stosowany w leczeniu grzybicy paznokci i uogólnionych zakażeń grzybiczych.
Nadwrażliwość na lek i na flukonazol, klotrimazol, ekonazol, mikonazol, chlormidazol, dimazol, ketokonazol. Poinformuj lekarza, jeśli stwierdzono u ciebie chorobę wątroby. Z dużą ostrożnością podaje się lek dzieciom. Nie należy go łączyć z lekami antyalergicznymi: astemizolem i cetirizyną. Nie wolno w czasie leczenia pić alkoholu.
Skuteczność działania zmniejszają leki stosowane w leczeniu choroby wrzodowej: zobojętniające, cimetidyna, ranitidyna i omeprazol, a jeżeli są one stosowane, to powinny być podawane w dużych odstępach czasowych przed itrakonazolem. Lek nasila działanie doustnych leków przeciwzak­rzepowych i doustnych leków przeciwcukrzycowych.
Według wskazań lekarza, po obfitym posiłku. Kapsułki należy połykać w całości. Aby uzyskać skuteczność leczenia, należy koniecznie przyjąć pełny jego kurs.
brak danych
Itrakonazol. Kapsułki po 100 mg.
Działania niepożądane
Lek jest dobrze znoszony. Może powodować: nudności, wymioty, biegunki, bóle brzucha, zawroty i bóle głowy, wysypki skórne.

Dowiedz się więcej o składzie: .

Trioxal a alkohol

Trioxal u osób starszych(65 lat i więcej)
Trioxal dla dzieci(do 18 lat)
Trioxal w ciąży
Trioxal a karmienie piersią
Trioxal a prowadzenie pojazdów
Trioxal a grejpfrut
Trioxal a słońce i solarium ☼
Trioxal refundacja

Trioxal cena i opakowania

Trioxal Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Trioxal uzyskał ocenę 4.3 z 5 na podstawie 11 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 4.3/5 (11 opinie pacjentów)11 komentarzy Trioxal

 1. Grzybica paznokci

  Rewelacja po kuracji paznokco widac efekt zadowolona

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 2. basia

  Mam grzybice paznokci u nóg. Od tygodnia jestem zrospaczona jak sie okazalo co mnie dopadlo. Duzo czytalam w internecie czym lecza sie ludzie, co pomaga. Dermatolog kazal smarowac jakimis lakierami, ale ja uparlam sie, by przepisal ten wlasnie lek.
  Biore TRIOXAL 5 dzien. Co zaobserwowalam: jakies dwie godz po przyjeciu leku czuje jakby pulsowanie w chorych palcach, boli jak ćmienie bolacego zęba. Nie wiem czy to jest objaw leczenia,, czy tez grzyb sie rozwija dalej. Wydaje mi sie, ze paznokiec wyglada lepiej. Skutkow ubocznych brak.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 3. Janusz

  Miałem problemy z białymi plamami na skórze musiałem gdzieś złapać łupież pstry przy obniżonej odporności organizmu po zimie w solarium, stosowałam różne leki, maści nic nie pomogło dopiero ten lek w ciągu tygodnia plamki zeszły skóra wygląda w końcu normalnie mogę bez wstydu wyjść na ulicę na krótki rękaw a skóra opala się normalnie i równomiernie, opłaca się kupić duże opakowanie 28 kapsułek

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 4. Jarosław

  terapia jest skuteczna i zwalcza problem raz na zawsze. Minusem jest długość jej trwania, czyli przerwy między pulsami ale najważniejszy jest ostateczny wynik. Grzybica znika i nie ma nawrotów choroby.

  Odpowiedz
 5. Joanna

  Terapia naprawdę pomaga i leczy grzybicę do końca. Wcześniej miałam maści i globulki i naprawdę nie widać było końca leczenia. Jedyny minus to terapia rozciągnięta w czasie ale jeśli jest skuteczna to naprawdę warto.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 6. Mariusz

  Bardzo długo meczylem się z lupieżem pstrym gdy wszystko zawiodło maści, szampony, inne antybiotyki ten akurat okazał się trafiony w 10 tke dziś juz po plamach na ciele nie ma mowy

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 7. pola

  polecam na wszelkie rewelacje z grzybicą w tle. u mnie pomógł na problemy skórne, które nie dały się przegonić żadnymi kremami dostępnymi w aptece. tylko trzeba się udać do lekarza, bo lek jest na receptę 😉

  Odpowiedz
 8. Anna

  Lek zdecydowanie na plus. Bardzo długo męczyłam się z grzybicą paznokci. Wypróbowałam wszelkie możliwe sposoby z tych domowych i babcinych, ale efekt był taki, że na chwilę przechodziło, by później wrócić ze zdwojoną siłą. Trioxal został mi polecony przez dermatologa. Brałam w terapii pulsowej, regularnie i dzięki temu zaczęłam zapominać o nieestetycznych paznokciach.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 9. marcysia

  Bardzo skuteczny lek. Już po niedługim czasie stosowania zauważyłam poprawę w wyglądzie paznokci. Do tego podoba mi się też opcja z tą aplikacją mobliną, która przypomina o zażyciu leku. Można ją ściągnąć ze strony leczpaznokcie.pl

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 10. Anonim

  Jestem 32 letnim mężczyzną chorującym na grzybica skóry. Trioxal brałem podczas 2 kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałem lek/preparat przez: 189 dni w dawce: 50 mg(miligram). Barzo mi pomaga ale nalezy równiez pamietać o odpowiedniej diecie. Skutki uboczne oceniam na umiarkowane. Skutki uboczne były u mnie widoczne. Trioxal w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 11. Anonim

  Jestem 34 letnim mężczyzną chorującym na grzybica skóry. Trioxal brałem kilkakrotnie podczas różnych kuracji, raz dziennie. Stosowałem lek/preparat przez: 180 dni w dawce: 100 mg(miligram). Leczę sie od dawna na grzybicę skóry brałem juz Mycocost, flukonazol ale powraca teraz lecze sie trioxal w pulsach juz około 6 miesięcy, czyję się dobrze, w atrobe wspomagam hematilem. Skutki uboczne oceniam na umiarkowane. Skutki uboczne były u mnie widoczne. Trioxal w mojej opinii sprawia problemy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cena
Skuteczność
Czas działania