Urinal

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Produkty podobne

No-Spa tabletki
Urosan fix
uroFuraginum
Żuravit

Postać

Przechowywanie

Specjalności

Czy Urinal jest bez recepty?

Opis leku:

Działanie suplementu i ulotka

Urinal to wieloskładnikowy suplement diety stosowany profilaktycznie i wspomagająco w dolegliwościach układu moczowego.Urinal w swoim składzie zawiera ekstrakty i koncentraty z owoców żurawiny, wyciąg z nawłoci i witaminę D. Owoc żurawiny zawiera substancje (tzw. proantocyjanidyny – PAC) uniemożliwiające przyleganie bakterii E.coli (odpowiadających za 90% zakażeń układu moczowego) do ścian pęcherza i cewki moczowej, a w konsekwencji ograniczające  rozwój i namnażanie bakterii. Witamina D wspomaga to antyadhezyjne działanie żurawiny. Wyciąg z nawłoci pospolitej ma działanie moczopędne. Wraz ze zwiększoną ilością wydzielanego moczu, ułatwione jest wypłukiwanie z organizmu  chorobotwórczych drobnoustrojów i toksyn.

Urinal to suplement diety przeznaczony do stosowania w profilaktyce dolegliwości układu moczowego (np. stanów zapalnych) i działający wspomagająco przy już istniejących. Preparat może być stosowany przez diabetyków, którzy ze względu na swoją chorobę, są grupą szczególnie narażoną na zakażenia dróg moczowych.
 Nie stosować u osób nadwrażliwych na którykolwiek składnik preparatu, w tym uczulonych na produkty pszczele(w kapsułkach stosowany jest wosk pszczeli). 
Dotychczas nie stwierdzono.
W codziennej profilaktyce zalecane jest stosowanie 1 kapsułki raz na dobę. Maksymalna dawka to 3 kapsułki dziennie.
brak danych
1 kapsułka preparatu Urinal zawiera: NutriCran: sproszkowany koncentrat soku z żurawiny wielkoowocowej 200,0 mg, CystiCran: wyciąg z żurawiny wielkoowocowej 3,0 mg, ekstrakt z nawłoci pospolitej 20,0 mg, witamina D 1,7 μg
Urinal to preparat o obniżonej zawartości szczawianów, jednakże osoby ze skłonnością do tworzenia się kamieni nerkowych przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.

Urinal a alkohol

Urinal u osób starszych(65 lat i więcej)
Urinal dla dzieci(do 18 lat)
Urinal w ciąży
Urinal a karmienie piersią
Urinal a prowadzenie pojazdów
Urinal refundacja

Urinal cena i opakowania

Urinal Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Urinal uzyskał ocenę 3.3 z 5 na podstawie 4 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 3.3/5 (4 opinie pacjentów)8 komentarzy Urinal

 1. Oktawia

  UWAGA KOMENTARZ UZNANY ZA PRÓBĘ MANIPULACJI OPINIAMI UŻYTKOWNIKÓW: w urinalu podoba mi się właśnie jego naturalny skład, oraz to, że jeden urinal można zażywać profilaktycznie ale jest tez taki który bierze się leczniczo, zdecydowanie polecam, sprawdzony

  Odpowiedz
 2. Radosław

  UWAGA KOMENTARZ UZNANY ZA PRÓBĘ MANIPULACJI OPINIAMI UŻYTKOWNIKÓW: w moim przypadku urinal też bardzo się sprawdził w profilaktyce

  Odpowiedz
 3. Oktawia

  UWAGA KOMENTARZ UZNANY ZA PRÓBĘ MANIPULACJI OPINIAMI UŻYTKOWNIKÓW: świetny sposób na profilaktykę, żeby uniknąć ciągłych zachorowań, miałam problem, że strasznie często zapadałam na zapalenia i już miałam dość tego.

  Odpowiedz
  • Ewa Nowakowska

   Bardzo często miałam problemy z pęcherzem. Urinal poleciła mi kilka lat temu moja pani ginekolog odkąd zaczęłam stosować prblem minął.

   Odpowiedz
 4. Maryna

  UWAGA KOMENTARZ UZNANY ZA PRÓBĘ MANIPULACJI OPINIAMI UŻYTKOWNIKÓW: no niestety antybiotyki tez szkodzą. Natomiast urinal to całkowicie naturalny suplement, bardzo mi pomógł, jak byłam w ciąży lekarz mi pozwolił zażywać na zapalenie dróg moczowych

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 5. olenka

  Dla mnie rewelacja. Stosowalam kilka antybiotykow i nie bylo poprawy, a nawet jak była to problem zaraz powracał. Urinal bardzo szybko i skutecznie zadziałal i zadnych skutków ubocznych nie było.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 6. Carotka

  Jak dla mnie minimalną odczuwam ulgę. Mimo regularnego stosowania miałam nawrót zapalenia pęcherza. Także bez rewelacji.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 7. basia

  Nie do końca mogę się zgodzić z poprzedniczkami. Ja np mam większe pieczenia cewki moczowej. ból jest nie do zniesienia. Szczypie, piecze, i nie wiadomo jak się tego pozbyć

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cena
Skuteczność
Czas działania