Urinatin

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Postać

Specjalności

Opis leku:

Działanie suplementu i ulotka

Suplement diety Urinatin to preparat, który przyjmowany regularnie wspomaga prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych oraz naturalne mechanizmy obronne układu moczowego. Zawarty w produkcie wyciąg z owoców żurawiny, bogaty w związki odpowiedzialne za utrudnianie przylegania szkodliwych bakterii do nabłonka dróg moczowych, tym samym wypłukuje bakterie strumieniem moczu na zewnątrz. Kwasy organiczne (jabłkowy, benzoesowy, cytrynowy) obecne w wyciągu z owoców żurawiny, obniżając pH moczu, stwarzają niekorzystne warunki dla rozwoju bakterii.

Suplement diety Urinatin uzupełnia codzienną dietę w składniki niezbędne do prawidłowego funkcjonowania dróg moczowych oraz wspiera naturalne mechanizmy obronne układu moczowego. Polecany jest szczególnie osobom podatnym na infekcje dróg moczowych. Urinatin posiada działanie wspomagające walkę z już rozwiniętą infekcją.
Suplement diety Urinatin nie powinien być stosowany doraźnie, jeżeli występuje wrażliwość organizmu na substancję czynną bądź jakąkolwiek substancję pomocniczą występującą w składzie preparatu. Urinatin należy przechowywać w temperaturze pokojowej w miejscu suchym, pozbawionym światła oraz niedostępnym dla dzieci.
Dotychczas nie wykryto powiązań pomiędzy preparatem Urinatin, a produktami żywnościowymi oraz lekami.
Sugeruje się przyjmowanie 1-6 kapsułek dziennie. Kapsułki należy popić odpowiednią ilością wody, najlepiej w trakcie posiłków.
Od 17 zł.
1 kapsułka preparatu Urinatin zawiera 200 mg wyciągu z owoców żurawiny. Substancje dodatkowe: tłuszcz roślinny, żelatyna, olej sojowy, glicerol, lecytyna, krzemian glinowo-potasowy, czerwony tlenek żelaza.

Dowiedz się więcej o składzie: .

Urinatin a alkohol

Urinatin u osób starszych(65 lat i więcej)
Urinatin dla dzieci(do 18 lat)
Urinatin w ciąży
Urinatin a karmienie piersią
Urinatin a prowadzenie pojazdów
Urinatin a słońce i solarium ☼
Urinatin refundacja

Urinatin cena i opakowania

Urinatin Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Urinatin uzyskał ocenę 4.3 z 5 na podstawie 1 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 4.3/5 (1 opinia pacjentów)1 opinia o Urinatin

 1. Anonim

  Jestem 26 letnią kobietą chorującą na infekcja dróg moczowych. Urinatin dopiero zaczynam stosować, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 4 dni w dawce: 1 tabletek. Lek jest dobry na pieczenie, szczypanie, ból czy parcie na pęcherz. Zawiera ekstrakt z żurawiny. Ogólnie jest dobrym lekiem, lecz przy dłuższym stosowaniu. Skutki uboczne oceniam na umiarkowane. Urinatin w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cena
Skuteczność
Czas działania