Valused płyn

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Produkty podobne

Acard
Raphacholin C tabletki
Neospasmina syrop
Validol tabletki
Rutinoscorbin

Postać

Przechowywanie

Specjalności

Czy Valused płyn bez recepty?

Inne nazwy

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Skojarzone działanie składników: kapsułki: uspokajające i ułatwiające zasypianie; płyn: tonizujące na stany emocjonalne i sferę ruchową w ośrodkowym układzie nerwowym.

Kapsułki: stany napięcia nerwowego, uczucie niepokoju, trudności w koncentracji uwagi, nerwica wegetatywna oraz zaburzenia zasypiania na tle nerwowym. Płyn: jako środek uspokajający, w stanach zmęczenia i wyczerpania nerwowego, trudnościach w zasypianiu na tle nerwowym, nadpobudliwości nerwowej.
Patrz: CALMINA.
Patrz: CALMINA.
Kapsułki: 2-3 razy na dobę po 2 kapsułki; trudności w zasypianiu: 2-3 kapsułki jednorazowo na pół godziny przed snem. Płyn: 2-3 razy na dobę po łyżeczce do herbaty; trudności w zasypianiu: 2 łyżeczki na pół godziny przed snem.
Cena do 5 zł.
45 g Tinctura Passiflorae + 36 g Tinctura Humuli lupuli + 4,5 g Intractum Valerianae.

Valused a alkohol

Valused u osób starszych(65 lat i więcej)
Valused dla dzieci(do 18 lat)
Valused w ciąży
Valused a karmienie piersią
Valused a prowadzenie pojazdów
Valused refundacja

Valused cena i opakowania

Valused Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Valused płyn uzyskał ocenę 3.8 z 5 na podstawie 10 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 3.8/5 (10 opinie pacjentów)10 komentarzy Valused płyn

 1. Anonim

  Jestem 15 letnim mężczyzną chorującym na nerwica, depresja. Valused brałem podczas jednej kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałem lek/preparat przez: 12 dni w dawce: 10 tabletek. Lek w większej dawce naprawde wydzila hormon szczęścia. Jak na ziołowy badzo dobry. Nie zauważyłem u siebie skutków ubocznych. Valused w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 2. Anonim

  Jestem 25 letnią kobietą chorującą na nerwica, zaburzenia deprasyjne. Valused brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 415 dni w dawce: 2 tabletek. Lek świetny. Nie chodziłam po nim otępoiała. Valused uspokajał mnie dość szybko a jak miałam problemy ze spaniem (choć rzadko) to po 2 tabletkach super mi się spało. Polecam. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Valused w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 3. Anonim

  Jestem 50 letnim mężczyzną chorującym na torbiel pajęczynówki. Valused brałem kilkakrotnie podczas różnych kuracji, raz dziennie. Stosowałem lek/preparat przez: 85 dni w dawce: 60+40+40 mg(miligram). Szkoda że wcześniej o tym leku nie wiedziałem.Dobry lek uspakajający.Działa tak jak powinien.Nie otumania.Nie szkodzi.Jest ziołowy.POLECAM. Nie zauważyłem u siebie skutków ubocznych. Valused w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 4. Anonim

  Jestem 34 letnią kobietą chorującą na lęk. Valused brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, kilka razy w miesiącu. Stosowałam lek/preparat przez: 15730 dni w dawce: 2-4 tabletek. Dodaj Twoją opinię o leku. Skutki uboczne oceniam na minimalne. Valused w mojej opinii sprawia problemy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 5. Anonim

  Jestem 22 letnią kobietą chorującą na wiskodimoza. Valused brałam podczas 2 kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 28 dni w dawce: 123 mg(miligram). Dodaj Twoją opinię o leku. Ilość skutków ubocznych oceniam na bardzo wyraźną. Lek spowodował u mnie poważne skutki uboczne na tyle, że byłem zmuszona go odstawić. Valused w mojej opinii jest trudny w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 6. Anonim

  Jestem 48 letnim mężczyzną chorującym na zdrowy. Valused brałem podczas jednej kuracji, raz dziennie. Stosowałem lek/preparat przez: 23 dni w dawce: 2 kapsułki mg(miligram). Dodaj Twoją opinię o leku. Nie zauważyłem u siebie skutków ubocznych. Valused w mojej opinii sprawia problemy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 7. Anonim

  Jestem 29 letnią kobietą chorującą na bezsennośc. Valused brałam podczas 2 kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 28 dni w dawce: 2 tabletek. Nie działa bardzo nasennie, nie wali w głowę i nie chodzisz po nim śnięta.Na noc dobrze wziąć bo śpi się po nim jednak dobrze. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Valused w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 8. Anonim

  Jestem 31 letnią kobietą chorującą na nerwica. Valused brałam podczas 2 kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 140 dni w dawce: 1 tabletek. Na mnie działają uspokajająco, gdy nazbyt silnie jestem pobudzona i cała rozdygotana wewnętrznie łykam sobie Valused no i spokój, najlepiej łykać sobie przed spaniem, uśniesz i się zregenerujesz. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Valused w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 9. Anonim

  Jestem 36 letnią kobietą chorującą na nerwica. Valused brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 104 dni w dawce: 2 tabletek. Valused jest super na skurczony żołądek, na uspokojenie też. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Valused w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 10. Anonim

  Jestem 49 letnią kobietą chorującą na zdenerwowanie. Valused brałam podczas 2 kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 174 dni w dawce: 2 tabletek. Gdy czuję niepokój bez wyraźnej przyczyny gdy ciężko mi się zrelaksować gdy mam problemy ze snem, pomagam sobie takimi wspomagaczami ostatnio jest to Valused, szczegolnie go sobie cenie za sen. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Valused w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Cena
Skuteczność
Czas działania