Veno Spray

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Veno Spray jest żelem musującym, który łagodzi objawy zaburzenia krążenia nóg (tak zwanych „ciężkich nóg”): niweluje symptomy tej dolegliwości, wzmacnia naczynia krwionośne w miejscu aplikacji, działa odświeżająco i chłodząco. Szczególnie polecany jest u osób, które spędzają dużo czasu na stojąco lub siedząco albo prowadzą mało-aktywny tryb życia. Zawarty w nim mentol posiada właściwości chłodzące oraz miejscowo znieczulające, przez co niweluje ból i zmęczenie, diosmina rozszerza naczynia limfatyczne, poprawiając przepływ przez nich krwi, zaś pantenol wygładza i pielęgnuje wierzchnie warstwy skóry.

Zmęczone, ciężkie nogi. Ból nóg.
Brak danych.
Brak danych.
Zawartość rozpylać na nogi, trzymając jednocześnie uniesiony do góry dnem pojemnik. Żel należy wsmarować do całkowitego wyschnięcia, od kostek po same uda. Podczas całego procesu należy trzymać nogi uniesione ku górze.
Około 25 złotych.
Butan, woda, alkohol izopropylowy, gliceryna, bioflawonoidy, uwodorniony olej rycynowy, sorbitol, hydroksyetyloceluloza, mentol, diosmina, pantenol, 3-cykloheksen, linalol i limonen; 150 ml żelu w opakowaniu.

Dowiedz się więcej o składzie: .

Veno a alkohol

Veno u osób starszych(65 lat i więcej)
Veno dla dzieci(do 18 lat)
Veno w ciąży
Veno a karmienie piersią
Veno a prowadzenie pojazdów
Veno refundacja

Veno cena i opakowania

Veno Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Veno Spray uzyskał ocenę 5.0 z 5 na podstawie 1 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 5.0/5 (1 opinia pacjentów)1 opinia o Veno Spray

 1. Anonim

  Jestem 29 letnią kobietą chorującą na zmeczone nogi. veno spray brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 175 dni w dawce: 1 kropel. Skutecznei i szybko niweluje nieprzyjemne uczucie zmeczonych nóg, przez zawartość mentolu i diosminy, przyjemnie pachnie i nie brudzi ubrań. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. veno spray w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cena
Skuteczność
Czas działania