Vitotal dla kobiet

Opis leku:

Działanie suplementu i ulotka

W skład suplementu Vitotal wchodzi kompleks minerałów i witamin, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania ustroju. Produkt został wzbogacony naturalnymi przeciwutleniaczami, jak występujący m.in. w pomidorach likopen, witamina A i E, składniki wyciągów z pestek winogron i skrzypu. Te antyoksydanty pozwalają utrzymać w dobrej kondycji skórę i zmniejszają ryzyko chorób serca i naczyń, wspomagają układ odpornościowy.

Wyciąg z pestek winogron jest znany z działania przeciwmiażdżycowego i antyoksydacyjnego zawartych w nich polifenoli. Ziele skrzypu bogate jest w chroniące naczynia polifenole i związki krzemu, które poprawiają kondycje włosów, skóry, paznokci, a także zapobiegają demineralizacji kości i wspomagają gojenie ran. Posiada właściwości przeciwcukrzycowe.

Dodatek aminokwasów siarkowych poprawia funkcjonowanie enzymów odpowiedzialnych m.in. za gospodarkę węglowodanową i tłuszczową. Dodatek luteiny wpływa na procesy widzenia, a jod umożliwia wytwarzanie hormonów tarczycowych.

Dzięki zawartości szerokiej gamy składników suplement stymuluje układ nerwowy i cały organizm do funkcjonowania na właściwym poziomie.

Uzupełnienie diety w minerały, witaminy i składniki niezbędne do właściwego funkcjonowania organizmu. Wzmocnienie i zachowanie dobrej kondycji kobiecego organizmu.
Uczulenie lub nadwrażliwość na składniki suplementu.
brak danych
Zaleca się przyjmowanie 1 tabletki suplementu dziennie.
brak danych
Ekstrakt z ziela skrzypu polnego, wyciąg z nasion winogron, aminokwasy (L-cysteina, L-metionina), likopen, hydrolizat białek kolagenowych, luteina, beta-karoten, witaminy (A,E,C,K,D,B), minerały (fosfor, magnez, żelazo, jod, miedź, mangan, chrom, molibden, selen, cynk).

Dowiedz się więcej o składzie: .

Vitotal a alkohol

Vitotal u osób starszych(65 lat i więcej)
Vitotal dla dzieci(do 18 lat)
Vitotal w ciąży
Vitotal a karmienie piersią
Vitotal a prowadzenie pojazdów
Vitotal refundacja

Vitotal cena i opakowania

Vitotal Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum
Brak opinii. Ten suplement czeka na Twoją opinię. Jeśli masz pytanie odnośnie działania tego suplementu zadaj je na forum o lekach.Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cena
Skuteczność
Czas działania