Yasmin

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Produkty podobne

Asubtela
Midiana

Postać

Przechowywanie

Specjalności

Czy Yasmin jest bez recepty?

Inne nazwy

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Preparat Yasmin jest doustnym środkiem antykoncepcyjnym, który hamuje owulację (brak piku LH w środku cyklu i zwiększenie stężenia progesteronu w fazie lutealnej) oraz zagęszcza śluz znajdujący się w szyjce macicy. Stosowanie preparatu prowadzi do zmniejszenia stężenia estradiolu, które jest porównywalne do występującego we wczesnej fazie folikularnej. Dzięki zawartości etynyloestradiolu – pochodnej 17β-estradiolu, którą w 1938 roku zsyntetyzowali dwaj niemieccy chemicy, Hans Herloff Inhoffen oraz Walter Hohlweg – lek uniemożliwia plemnikom zapłodnienie komórki jajowej. Ze względu na obecność grupy etynylowej, etynyloestradiol znacznie słabiej niż inne hormony sterydowe podlega degradacji, wskutek czego wykazuje silniejsze i dłuższe działanie, zaś drugi składnik preparatu – drospirenon – to steroidowa progestyna z grupy spirolaktonów, teoretycznie oszczędzająca potas, praktycznie – nie wpływająca na jego stężenie w krwi krążącej. Drospirenon silnie wiąże się z receptorami progesteronowymi oraz mineralokortykoidowymi i pod tym właśnie względem jest 10x silniejszy od spokrewnionego spironolaktonu.

Antykoncepcja, terapia zastępcza hormonami, trądzik oraz przedmiesiączkowe zaburzenie dysforyczne.
Przeciwwskazaniami do stosowania etynyloestradiolu i drospiernonu są: depresja, palenie tytoniu, migrenowe bóle głowy, zaburzenia kardiowaskularne, wysokie ciśnienie krwi, zawał serca, zakrzepy w żyłach/tętnicach, zaburzenia funkcji nerek oraz wątroby, historia raka piersi w wywiadzie, guzy estrogenozależne, niedoczynność tarczycy, zbyt mała ilość parathormonu we krwi i wysoka – triglicerydów oraz niedobór tromocytów.
Inhibitory izoenzymów cytochromu P450 (np. preparaty z grejpfruta), fenytoina, pochodne kwasu barbiturowego, karbamazepina (stabilizator nastroju), bosentan, felbamat, gryzeofulwina, topiramat (lek przeciwdrgawkowy), preparaty z dziurawca zwyczajnego, inne doustne leki antykoncepcyjne, ketokonazol, itrakonazol, worikonazol, flukonazol, werapamil, antybiotyki makrolidowe (między innymi klarytromycyna lub erytromycyna) oraz diltiazem.
(dotyczy wszystkich doustnych środków antykoncepcyjnych) ściśle według wskazówek lekarza. Poszczególne preparaty różnią się między sobą składem – dobór właściwego preparatu powinien być dokonywany ściśle indywidualnie przez lekarza. Przed rozpoczęciem stosowania należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania leku. Jednofazowe DŚAK stosuje się zazwyczaj w cyklu 28-dniowym, składającym się z 21 dni przyjmowania preparatu i 7 dni przerwy. Przyjmowanie DŚAK rozpoczyna się od pierwszego dnia miesiączki – należy stosować po 1 tabletce dziennie o stałej porze dnia do 21. dnia cyklu włącznie. Po 7-dniowej przerwie należy rozpocząć ponowne przyjmowanie preparatu z nowego opakowania, nawet wtedy gdy nie wystąpiło krwawienie miesięczne. Inne sposoby przyjmowania preparatów (np. od piątego dnia cyklu) nie zapewniają skutecznej antykoncepcji. Jeżeli preparat nie został zażyty o właściwej porze, należy go przyjąć jak najszybciej. Przerwa w stosowaniu DŚAK wynosząca ponad 36 godzin powoduje zniesienie skuteczności antykoncepcyjnej DŚAK. Ze względu na małą zawartość hormonów w preparacie, w razie wymiotów lub biegunki (zmniejszenie wchłaniania – o ile dolegliwości wystąpiły w czasie do 3-4 godzin od zażycia preparatu) działanie antykoncepcyjne może być przejściowo zniesione. Jeśli biegunka i wymioty utrzymują się dłużej niż dobę, preparat należy odstawić i zastosować inne środki antykoncepcyjne. W ciągu pierwszego tygodnia stosowania DŚAK wskazane dodatkowe zabezpieczenie antykoncepcyjne. Po zaprzestaniu stosowania DŚAK zwiększa się możliwość wystąpienia ciąży mnogiej.
30-50 zł
1 tabletka zawiera 30 mcg etynyloestradiolu, 3 mg drospirenonu i substancje pomocnicze.
Działania niepożądane
Podczas stosowania etynyloestradiolu i drospirenonu mogą wystąpić następujące działania niepożądane: zaburzenia kardiowaskularne, udar mózgu, krwawienie z dróg rodnych, nudności, ból głowy, ból piersi, wymioty, ból brzucha, depresja, poirytowanie, huśtawka nastrojów i nadciśnienie tętnicze.

Dowiedz się więcej o składzie: , .

Yasmin a alkohol

Yasmin u osób starszych(65 lat i więcej)
Yasmin dla dzieci(do 18 lat)
Yasmin w ciąży
Yasmin a karmienie piersią
Yasmin a prowadzenie pojazdów
Yasmin a grejpfrut
Yasmin refundacja

Yasmin cena i opakowania

Yasmin Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Yasmin uzyskał ocenę 3.8 z 5 na podstawie 50 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 3.8/5 (50 opinie pacjentów)49 komentarzy Yasmin

 1. Anonim

  Jestem 34 letnią kobietą stosującą antykoncepcję. Yasmin brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 10 dni w dawce: 1 tabletek. A ja nie mam zadnychn zastrzezen do jasmin. biore kilka juz lat ( z przerwa 1,5 roczna na ciaze), dzisiaj mam 4 miesieczna corunie i z powrotem wrocilam do tych tabletek.
  . Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Yasmin w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 2. Anonim

  Jestem 23 letnią kobietą stosującą antykoncepcję. Yasmin brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 9 dni w dawce: 1 tabletek. Skutki uboczne oceniam na minimalne. Yasmin w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 3. Anonim

  Jestem 19 letnią kobietą stosującą antykoncepcję. Yasmin brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 10 dni w dawce: 1 tabletek. Jestem po swoim pierwszym opakowaniu na razie wszystko wporządku, małe plamienie na początku. Skutki uboczne oceniam na umiarkowane. Yasmin w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 4. Anonim

  Jestem 26 letnią kobietą stosującą antykoncepcję. Yasmin brałam podczas jednej kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 4 dni w dawce: 1 tabletek. Rozmiar biustu jest przynajamniej o jeden numer w górę, oprócz tego bardzo polecam. Skutki uboczne oceniam na minimalne. Yasmin w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 5. Anonim

  Jestem 30 letnią kobietą stosującą antykoncepcję. Yasmin brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 17 dni w dawce: 1 tabletek. Jedyna na co narzekam to cena. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Yasmin w mojej opinii sprawia problemy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 6. Anonim

  Jestem 22 letnią kobietą stosującą antykoncepcję. Yasmin brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 10 dni w dawce: 1 tabletek. Witam,biorę Yasmin od niedawna i muszę powiedzieć ze nie widzę żadnych skutków
  ubocznych,jestem bardzo zadowolona,nie mam tych okropnych bólów głowy jakie miałam przy wcześniejszych tabletkach. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Yasmin w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 7. Anonim

  Jestem 27 letnią kobietą stosującą antykoncepcję. Yasmin brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 10 dni w dawce: 1 tabletek. Skutki uboczne oceniam na minimalne. Yasmin w mojej opinii sprawia problemy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 8. Anonim

  Jestem 19 letnią kobietą stosującą antykoncepcję. Yasmin brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 11 dni w dawce: 1 tabletek. Ból głowy+ podbruzsz. nie za dobrze dobrane tabletki, muszę spróbowac coś innego. Skutki uboczne oceniam na wyraźne. Skutki uboczne były wyjątkowo duże, na tyle, że musiałam kontaktować się z lekarzem celem dalszego przedyskutowania kontynuowania leczenia tym środkiem. Yasmin w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 9. Anonim

  Jestem 31 letnią kobietą stosującą antykoncepcję. Yasmin brałam podczas jednej kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 10 dni w dawce: 1 tabletek. Po pierwszym opakowaniu bolą jajniki po tym całym yasminie. Skutki uboczne oceniam na wyraźne. Skutki uboczne były wyjątkowo duże, na tyle, że musiałam kontaktować się z lekarzem celem dalszego przedyskutowania kontynuowania leczenia tym środkiem. Yasmin w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 10. Anonim

  Jestem 26 letnią kobietą stosującą antykoncepcję. Yasmin brałam podczas 2 kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 10 dni w dawce: 1 tabletek. Dla mnie bardzo dobrze dobrane. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Yasmin w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 11. Anonim

  Jestem 36 letnią kobietą stosującą antykoncepcję. Yasmin brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 1 dni w dawce: 1 tabletek. Brałam yasmin ok.3miesięcy. musiałam je odstawić bo lekarz stwierdził odwodnienie organizmu. Ilość skutków ubocznych oceniam na bardzo wyraźną. Lek spowodował u mnie poważne skutki uboczne na tyle, że byłem zmuszona go odstawić. Yasmin w mojej opinii sprawia problemy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 12. Anonim

  Jestem 20 letnią kobietą stosującą antykoncepcję. Yasmin brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 10 dni w dawce: 1 tabletek. Mam apetyt jak koń, mogę ciągle jeść, przytyłam 2 kg po drugim opakowaniu. Skutki uboczne oceniam na umiarkowane. Yasmin w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 13. Anonim

  Jestem 29 letnią kobietą stosującą antykoncepcję. Yasmin brałam podczas jednej kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 10 dni w dawce: 1 tabletek. Pierwsze opakowanie- lekkie plamienia. Skutki uboczne oceniam na umiarkowane. Skutki uboczne były u mnie widoczne. Yasmin w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 14. Anonim

  Jestem 30 letnią kobietą stosującą antykoncepcję. Yasmin brałam podczas jednej kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 10 dni w dawce: 1 tabletek. Skutki uboczne oceniam na umiarkowane. Yasmin w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 15. Anonim

  Jestem 33 letnią kobietą stosującą antykoncepcję. Yasmin brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 10 dni w dawce: 1 tabletek. Przesuszona skóra trochę, więcej Dove mi schodzi;). Skutki uboczne oceniam na minimalne. Yasmin w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 16. Anonim

  Jestem 31 letnią kobietą stosującą antykoncepcję. Yasmin brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 10 dni w dawce: 1 tabletek. Spadam z wagi dość mocno- 6 kg w pół roku. Skutki uboczne oceniam na minimalne. Yasmin w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 17. Anonim

  Jestem 18 letnią kobietą stosującą antykoncepcję. Yasmin brałam podczas jednej kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 10 dni w dawce: 1 tabletek. Yasmin działa odwadniająco!. Skutki uboczne oceniam na umiarkowane. Skutki uboczne były u mnie widoczne. Yasmin w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 18. Anonim

  Jestem 31 letnią kobietą stosującą antykoncepcję. Yasmin brałam podczas jednej kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 11 dni w dawce: 1 tabletek. Biorę Yasmin od 3 tygodni i czuję się fatalnie. Od drugiego dnia brania yasmin mdli mnie prawie non-stop.Moje piersi rosną z dnia na dzień.
  . Ilość skutków ubocznych oceniam na bardzo wyraźną. Lek spowodował u mnie poważne skutki uboczne na tyle, że byłem zmuszona go odstawić. Yasmin w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 19. Anonim

  Jestem 26 letnią kobietą stosującą antykoncepcję. Yasmin brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 10 dni w dawce: 1 tabletek. Dobre ale za drogie. Skutki uboczne oceniam na minimalne. Yasmin w mojej opinii jest trudny w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 20. Anonim

  Jestem 22 letnią kobietą stosującą antykoncepcję. Yasmin brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 17 dni w dawce: 1 tabletek. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Yasmin w mojej opinii sprawia problemy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 21. Anonim

  Jestem 24 letnią kobietą stosującą antykoncepcję. Yasmin brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 1 dni w dawce: 1 tabletek. Biorę tylko to co sprawdzone juz wczesniej prze innych:). Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Yasmin w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 22. Anonim

  Jestem 18 letnią kobietą stosującą antykoncepcję. Yasmin brałam podczas 2 kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 3 dni w dawce: 1 tabletek. Bóle głowy i lekkie kołowanie w głowie. Skutki uboczne oceniam na umiarkowane. Yasmin w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 23. Anonim

  Jestem 24 letnią kobietą stosującą antykoncepcję. Yasmin brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 10 dni w dawce: 1 tabletek. Jestem zadowolona, apetyt taki sobie napewno mniejszy niż przy harmonecie. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Yasmin w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 24. Anonim

  Jestem 23 letnią kobietą stosującą antykoncepcję. Yasmin brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 3 dni w dawce: 1 tabletek. Suchość w ustach i częstsze oddawanie
  moczu. Poza tym żadnych bólów, jedynie mam wciąż lekkie plamienie. I to wszystko po pierwszym opakowaniu:(. Skutki uboczne oceniam na wyraźne. Skutki uboczne były u mnie widoczne. Yasmin w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 25. Anonim

  Jestem 22 letnią kobietą stosującą antykoncepcję. Yasmin brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 3 dni w dawce: 1 tabletek. Ja mam piersi w rozmiarze F i po pigułkach nie urosły. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Yasmin w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 26. Anonim

  Jestem 23 letnią kobietą stosującą antykoncepcję. Yasmin brałam podczas 2 kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 3 dni w dawce: 1 tabletek. Skutki uboczne oceniam na minimalne. Yasmin w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 27. Anonim

  Jestem 30 letnią kobietą stosującą antykoncepcję. Yasmin brałam podczas jednej kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 9 dni w dawce: 1 tabletek. Właśnie jestem po lekturze ulotki odnośnie skutków ubocznych ze śmiertelnym włącznie. Brzmi bardzo poważnie. Skutki uboczne oceniam na wyraźne. Skutki uboczne były wyjątkowo duże, na tyle, że musiałam kontaktować się z lekarzem celem dalszego przedyskutowania kontynuowania leczenia tym środkiem. Yasmin w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 28. Anonim

  Jestem 27 letnią kobietą stosującą antykoncepcję. Yasmin brałam podczas 2 kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 10 dni w dawce: 1 tabletek. Po Yasmine mam strasznie obfite białe upławy i suchą skórę na całym ciele. Skutki uboczne oceniam na wyraźne. Skutki uboczne były u mnie widoczne. Yasmin w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 29. Anonim

  Jestem 28 letnią kobietą stosującą antykoncepcję. Yasmin brałam podczas jednej kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 10 dni w dawce: 1 tabletek. Dla mnie w porządku, tylko libido w dół troszeczkę. Skutki uboczne oceniam na minimalne. Yasmin w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 30. Anonim

  Jestem 31 letnią kobietą stosującą antykoncepcję. Yasmin brałam podczas jednej kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 10 dni w dawce: 1 tabletek. Właśnie po pierwszym opakowanium Ja u siebie nie zauważyłam jak do tej pory żadnych skutków ubocznych. Może trochę bardziej suchą skórę mam. Skutki uboczne oceniam na minimalne. Yasmin w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 31. Anonim

  Jestem 22 letnią kobietą stosującą antykoncepcję. Yasmin brałam podczas jednej kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 1 dni w dawce: 1 tabletek. Mogą być. Skutki uboczne oceniam na umiarkowane. Skutki uboczne były u mnie widoczne. Yasmin w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 32. Anonim

  Jestem 32 letnią kobietą stosującą antykoncepcję. Yasmin brałam podczas jednej kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 3 dni w dawce: 1 tabletek. Biorę już 10 tabletkę i do tej pory utrzymuje mi się krwawienie. Skutki uboczne oceniam na umiarkowane. Skutki uboczne były u mnie widoczne. Yasmin w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 33. Anonim

  Jestem 29 letnią kobietą stosującą antykoncepcję. Yasmin brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 10 dni w dawce: 1 tabletek. Ja wczoraj wieczorem okolo 23 wzielam pierwsza tabletkę. czekam. Skutki uboczne oceniam na minimalne. Yasmin w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 34. Anonim

  Jestem 22 letnią kobietą stosującą antykoncepcję. Yasmin brałam podczas jednej kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 10 dni w dawce: 1 tabletek. Skutki uboczne oceniam na umiarkowane. Skutki uboczne były u mnie widoczne. Yasmin w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 35. Anonim

  Jestem 27 letnią kobietą stosującą antykoncepcję. Yasmin brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 9 dni w dawce: 1 tabletek. Od kilku miesiecy bralam Yasmine ale odstawilam z powodu pojawiajacych sie zylakow. Skutki uboczne oceniam na wyraźne. Skutki uboczne były wyjątkowo duże, na tyle, że musiałam kontaktować się z lekarzem celem dalszego przedyskutowania kontynuowania leczenia tym środkiem. Yasmin w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 36. Anonim

  Jestem 21 letnią kobietą stosującą antykoncepcję. Yasmin brałam podczas jednej kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 2 dni w dawce: 1 tabletek. Bardzo dobra tabletka, polecam. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Yasmin w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 37. Anonim

  Jestem 19 letnią kobietą stosującą antykoncepcję. Yasmin brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 10 dni w dawce: 1 tabletek. Skutki uboczne oceniam na umiarkowane. Skutki uboczne były wyjątkowo duże, na tyle, że musiałam kontaktować się z lekarzem celem dalszego przedyskutowania kontynuowania leczenia tym środkiem. Yasmin w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 38. Anonim

  Jestem 28 letnią kobietą stosującą antykoncepcję. Yasmin brałam podczas jednej kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 3 dni w dawce: 1 tabletek. Skutki uboczne oceniam na minimalne. Yasmin w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 39. Anonim

  Jestem 29 letnią kobietą stosującą antykoncepcję. Yasmin brałam podczas jednej kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 1 dni w dawce: 1 tabletek. Ja niestety musiałam odstawić. Okropne mdłości przy pierwszym opakowaniu. Ilość skutków ubocznych oceniam na bardzo wyraźną. Skutki uboczne były wyjątkowo duże, na tyle, że musiałam kontaktować się z lekarzem celem dalszego przedyskutowania kontynuowania leczenia tym środkiem. Yasmin w mojej opinii sprawia problemy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 40. Anonim

  Jestem 30 letnią kobietą stosującą antykoncepcję. Yasmin brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 10 dni w dawce: 1 tabletek. Bardzo drogie tabletki a reszta jak każde inne. Skutki uboczne oceniam na minimalne. Yasmin w mojej opinii jest trudny w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 41. Anonim

  Jestem 31 letnią kobietą stosującą antykoncepcję. Yasmin brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 10 dni w dawce: 1 tabletek. Skutki uboczne oceniam na minimalne. Yasmin w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 42. Anonim

  Jestem 21 letnią kobietą stosującą antykoncepcję. Yasmin brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 10 dni w dawce: 1 tabletek. YASMIN to syf!!. Ilość skutków ubocznych oceniam na bardzo wyraźną. Lek spowodował u mnie poważne skutki uboczne na tyle, że byłem zmuszona go odstawić. Yasmin w mojej opinii jest trudny w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 43. Anonim

  Jestem 37 letnią kobietą stosującą antykoncepcję. Yasmin brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 2 dni w dawce: 1 tabletek. Przytylam 10 kg po pol roku. Skutki uboczne oceniam na wyraźne. Skutki uboczne były wyjątkowo duże, na tyle, że musiałam kontaktować się z lekarzem celem dalszego przedyskutowania kontynuowania leczenia tym środkiem. Yasmin w mojej opinii sprawia problemy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 44. Anonim

  Jestem 31 letnią kobietą stosującą antykoncepcję. Yasmin brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 9 dni w dawce: 1 tabletek. Biore Yasmin od ponad roku,od lipca mam nieustające mdłości, teraz wymioty. Skutki uboczne oceniam na wyraźne. Skutki uboczne były wyjątkowo duże, na tyle, że musiałam kontaktować się z lekarzem celem dalszego przedyskutowania kontynuowania leczenia tym środkiem. Yasmin w mojej opinii sprawia problemy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 45. Anonim

  Jestem 28 letnią kobietą stosującą antykoncepcję. Yasmin brałam podczas 2 kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 539 dni w dawce: 1 tabletek. Niedobre, wszystko mi się poprzewracało, ataki płaczu, złości, nerwów, brak ochoty na seks i czułość też, zmieniłam. Skutki uboczne oceniam na wyraźne. Skutki uboczne były wyjątkowo duże, na tyle, że musiałam kontaktować się z lekarzem celem dalszego przedyskutowania kontynuowania leczenia tym środkiem. Yasmin w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 46. Anonim

  Jestem 23 letnią kobietą chorującą na bolesne miesiączki. Yasmin brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 242 dni w dawce: 1 tabletek. Brałam tabletki ze względu na bolesne miesiączki i w tej kwestii okazał się skuteczny,powodował jednak wiele skutków ubocznych: już w trakcie pierwszego opakowania widoczny cellulit i lekki przyrost wagi, a po pół roku znaczne i bolesne puchnięcie i drętwienie łydek i dłoni. Ilość skutków ubocznych oceniam na bardzo wyraźną. Lek spowodował u mnie poważne skutki uboczne na tyle, że byłem zmuszona go odstawić. Yasmin w mojej opinii sprawia problemy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 47. Anonim

  Jestem 40 letnią kobietą stosującą antykoncepcję. Yasmin brałam podczas 2 kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 81 dni w dawce: 3 mg mg(miligram). Zawroty głowy, złe samopoczucie, suchość skóry. Nie polecałabym tych tabletek, ja z nich rezygnuję. Ilość skutków ubocznych oceniam na bardzo wyraźną. Lek spowodował u mnie poważne skutki uboczne na tyle, że byłem zmuszona go odstawić. Yasmin w mojej opinii sprawia problemy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 48. Anonim

  Jestem 33 letnią kobietą stosującą antykoncepcję. Yasmin brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 0 dni w dawce: 1 tabletek. Biorę te tabletki od 6 lat,tylkopo nich okres mam 3 dni,czuję się doskonale,waga się nie zmieniła,cera zdrowa,jedynie mogę się przyczepić do tego,że w 1 roku stosowania na łydkach pojawiły małe pajęczynki.Libido wysokie,ale podczas miesiączki wysoka nadpobudliwość.Bardzo często nie robię przerw pomiędzy opakowaniami i zyję bez okresu 3 miesiące-POLECAM. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Yasmin w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 49. Anonim

  Jestem 26 letnią kobietą stosującą antykoncepcję. Yasmin brałam kilkakrotnie podczas różnych kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 2462 dni w dawce:. mg(miligram). Yasmin stosuję od ponad 6 lat, wcześniej stosowany Yasminelle, lecz po roku wróciłam do pierwszych tabletek.
  Lekkie zatrzymanie wody w organizmie i to jest jedyny skutek uboczny. Po tylu latach wszystko jest ok,a o antykoncepcję trzeba dbać.Polecam. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Yasmin w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cena
Skuteczność
Czas działania