Polecane leki i suplementy na: detoksykacja

Aloes na co pomaga i działanie

Aloes zwyczajny (Aloe Vera) znany jest jako roślina często występująca w ogrodach botanicznych oraz jako roślina ozdabiająca domowe parapety. Wiele osób nie zdaje sobie jednak sprawy, jakie zdrowotne właściwości ma ta roślina. Aloes zawiera ponad 140 składników aktywnych biologicznie. Ekstrakt z aloesu często dodawany jest do różnych kosmetyków. Dlaczego tak się dzieje? Jak aloes działa […]

Promen

Zadaniem suplementu diety Promen przeznaczonego dla mężczyzn jest wspomaganie prawidłowego procesu produkcji i dojrzewania plemników, a także likwidacja negatywnych skutków związanych z odczuciem przewlekłego stresu. Wykazuje także korzystny wpływ na detoksykację organizmu poprzez eliminację toksycznych substancji, z którymi na co dzień spotyka się każdy żywy organizm.

Detox + Cholester

Detox + Cholester to preparat zawierający składniki wspomagające oczyszczanie organizmu oraz utrzymanie właściwego poziomu cholesterolu we krwi. Chlorella działa antyoksydacyjnie i korzystnie na funkcje wątroby, a wyciąg z pokrzywy wykazuje moczopędne działanie.

Hydrominum

Hydrominum to preparat zawierający składniki pomagające eliminować nadmiar wody z organizmu. Mniszek pospolity oraz opuncja figowa działają moczopędnie, dzięki czemu usuwają nadmiar wody w organizmu.

Eliminacid

Eliminacid to preparat wspomagający detoksykację i utrzymanie równowagi kwasowej organizmu. Wyciąg z korzenia mniszka lekarskiego, kwiatów róży stulistnej i zielonej herbaty mają działanie oczyszczające.

Belissa Detox

Belissa Detox to preparat wzmacniający włosy, skórę i paznokcie. Dzięki zawartości skrzypu polnego wpływa na wzrost włosów oraz paznokci, natomiast L-cysteina wchodzi w skład kolagenu odpowiedzialnego za elastyczność skóry i keratyny – głównego budulca włosów i paznokci.

Alcovit Med

Alcovit Med redukuje poziom alkoholu w organizmie. Zawiera naturalny silikat mineralny, który selektywnie wiąże cząsteczki alkoholu i usuwa je z organizmu.

Aqua-Femin

Aqua Femin to preparat zawierający składniki roślinne, które usuwają nadmiar wody z organizmu i redukują cellulit. Zmniejszają opuchnięcia w okolicach oczu, twarzy oraz kończyn.

Algomed

Algomed to preparat zawierający słodkowodny jednokomórkowy glon – chlorellę (Chlorella vulgaris). Chlorella zaliczana jest do bogatych źródeł chlorofilu, białek, witamin i składników mineralnych. Wielowarstwowa ściana komórkowa powoduje, że chlorella posiada dużą zdolność wiązania toksyn i metali ciężkich, a także wspomaga ich usuwanie z organizmu.

Methadone hydrochloride

Jest to lek należący do grupy narkotycznych leków przeciwbólowych. Jest stosowany w zwalczaniu ostrych i przewlekłych bólów oraz w leczeniu uzależnienia od opioidów.

Proliver wątroba

Proliver wątroba to suplement diety, który usprawnia pracę wątroby, wspomaga jej naturalną regenerację, przyspiesza procesy trawienne i przyswajanie pokarmów.