Promen

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Postać

Przechowywanie

Specjalności

Czy Promen jest bez recepty?

Opis leku:

Działanie suplementu i ulotka

Suplement diety Promen to preparat wyprodukowany z myślą o mężczyznach chcących dostarczyć do organizmu(wymaganą do prawidłowego funkcjonowania) dawkę substancji określanych mianem mikroelementów. Jego zadaniem jest likwidacja negatywnych skutków związanych z odczuciem przewlekłego stresu, a także detoksykacja organizmu poprzez eliminację toksycznych substancji, z którymi na co dzień spotyka się każdy żywy organizm (zanieczyszczenia środowiska). Suplement diety Promen odpowiedzialny jest także za prawidłową produkcję i proces dojrzewania plemników oraz nasienia, przez co wywiera zasadniczy wpływ na korzystny stan potencji seksualnej.
Przeznaczeniem suplementu diety jest zahamowanie nadmiernej aktywności wolnych rodników oraz metali ciężkich w wyniku, czego usuwa on z organizmu toksyczne związki chemiczne. Pełniąc funkcję ochronną w stosunku do męskich narządów rozrodczych wspomaga tym samym ich prawidłowe funkcjonowanie. Zwiększając wytrzymałość zarówno fizyczną jak i psychiczną suplement diety Promen chroni męski układ sercowo-naczyniowy wzmacniając tym samym ogólną odporność oraz aktywność metaboliczną organizmu.
Żeń-szeń syberyjski (Eleuterokokus) obecny w składzie suplementu diety Promen zaliczany do grupy afrodyzjaków stymuluje poprawną regulację aktywności seksualnej kontrolując tym samym prawidłowy przebieg produkcji męskiego hormonu steroidowego – testosteronu. Odpowiedzialny za prawidłowy proces powstawania plemników wpływa tym samym na ich ilość i jakość co równocześnie wiąże się ze wzmocnieniem efektu potencji seksualnej. Zasadniczą korzyścią wynikającą z suplementacji organizmu żeń-szeniem jest także wzrost wytrzymałości organizmu na czynniki stresowe oraz poprawa kondycji zarówno fizycznej jak i psychicznej. Eliminację odczuć związanych ze stanem zmęczenia i wyczerpania organizmu również przypisuje się korzystnym właściwościom żeń-szenia.
Zawartość w składzie kwasów omega-3 i omega-6 pierwotnie pochodzących ze źródła oleju lnianego (960 mg) zapewnia prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego oraz mózgu. Wywierają one także korzystny wpływ na prawidłową pracę serca i układu krążenia tym samym wspomagając prawidłowy stan ukrwienia męskich narządów płciowych i erekcji.
Składnik mineralny określany mianem cynku zapewnia prawidłowe funkcjonowanie męskich narządów rozrodczych równocześnie zapobiegając rozwojowi prostaty. Cynk bierze także udział w prawidłowej produkcji męskiego hormonu steroidowego – testosteronu. Produkcja nasienia oraz neutralizacja stanu aktywności szkodliwych metali ciężkich również znajduje się pod kontrolą korzystnego w swoim działaniu cynku.
Zawartość w składzie suplementu diety Promen kolejnego składnika mineralnego – selenu, który wraz z obecną w jego składzie witaminą B12 wywiera korzystny wpływ na prawidłowy proces powstawania i dojrzewania plemników wspomagając tym samym poprawne funkcjonowanie procesów związanych z przebiegiem aktywności seksualnej. Funkcją przypisaną do selenu jest także ochrona organizmu oraz produkowanych plemników przed uszkodzeniami zarówno genetycznymi jak i mechanicznymi, które związane są z nadmierną aktywnością wolnych rodników. Selen zwiększa ilość plemników, ich ruchliwość oraz zdolność do zapłodnienia.
Witamina B12 wywiera korzystny wpływ na funkcjonowanie układu nerwowego oraz wzrost i odpowiednią pracę mięśni.
Witamina E określana mianem „witaminy młodości” zaliczana jest do grupy najsilniejszych w swoim działaniu antyoksydantów (przeciwutleniaczy) hamujących nadmierną aktywność wolnych rodników. Wspomagając działanie składnika mineralnego – selenu wywiera korzystny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie męskiego układu rozrodczego.

Suplement diety Promen to produkt przeznaczony dla mężczyzn bazujący na kompozycji naturalnie aktywnych składników odżywczych. Jego zadaniem jest pozytywny wpływ zarówno, na jakość jak i ilość plemników oraz nasienia. Polecany szczególnie mężczyznom starającym się o potomka bądź tym mającym problem z prawidłową aktywność seksualną. Suplement diety Promen dedykowany jest również Panom, którzy poszukują naturalnych metod wsparcia dla codziennej sprawności seksualnej.
Suplement diety Promen wspomaga mężczyzn w codziennej walce z przepracowaniem, przemęczeniem oraz stanem przewlekłego stresu.
Suplement diety Promen nie powinien być stosowany doraźnie, jeżeli występuje wrażliwość organizmu na substancję czynną bądź jakąkolwiek substancję pomocniczą występującą w składzie suplementu diety Promen.
Wykluczone jest przekraczanie zalecanej do spożycia dziennej dawki suplementu diety Promen. Produkt w żadnym przypadku nie powinien być stosowany, jako zamiennik prawidłowo zbilansowanej diety oraz zdrowego trybu życia.
Suplement diety Promen należy przechowywać w temperaturze pokojowej w miejscu suchym, pozbawionym światła oraz niedostępnym dla dzieci.
Dotychczas nie wykryto powiązań pomiędzy suplementem diety Promen a produktami żywnościowymi oraz lekami.
Zalecana do spożycia dzienna dawka suplementu diety Promen określona została, jako 1 tabletka przyjmowana na dobę. Sugeruje się zażywanie tabletki w porze rannej w trakcie posiłku. Tabletkę należy popić wodą.
Od 29,90 zł.
1 tabletka suplementu diety Promen zawiera olej lniany (960 mg) w tym: kwasy omega-3 (480 mg) i omega-6 (182 mg), wyciąg z żeń-szenia syberyjskiego (100 mg), witamina E (13,4 mg), witamina B12 (1 µg), cynk (15 mg), selen (20 µg).

Promen a alkohol

Promen u osób starszych(65 lat i więcej)
Promen dla dzieci(do 18 lat)
Promen w ciąży
Promen a karmienie piersią
Promen a prowadzenie pojazdów
Promen refundacja

Promen cena i opakowania

Promen Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Promen uzyskał ocenę 4.6 z 5 na podstawie 3 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 4.6/5 (3 opinie pacjentów)3 komentarze Promen

 1. Mm

  Witam mój mąż brał promen przez 3 miesiące później miesiąc przerwy i z powrotem zaczął brać ( dodatkowo kwas foliowy) po 1 kapsułce i już po łącznie 4 p. Dowiedzieliśmy się że będziemy rodzicami. Gorąco polecam wszystkim parom starajacym się o dziecko i dodatkowo dobrze jest zrobić hsg.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 2. Anonim

  Jestem 35 letnią kobietą chorującą na niepłodność męska. promen brałam podczas 2 kuracji, raz dziennie. Stosowałam lek/preparat przez: 152 dni w dawce: 2 tabletek. Mój M. ma słabą spermatogenezę. Bierzemy 3 opakowanie, czekamy na wyniki od androloga, słyszałam wele dobrych opinii. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. promen w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 3. Anonim

  Jestem 35 letnim mężczyzną chorującym na nieplodnosc. promen brałem podczas 2 kuracji, raz dziennie. Stosowałem lek/preparat przez: 0 dni w dawce: 2 tabletek. Mialem bardzo zle wyniki nasienia. Androlog w klinice nieplodnosci mi polecil przed invitro. Po 5 miesiacach stosowania parapetry na tyle sie poprawily ze udalo sie pobrac material!. Skutki uboczne oceniam na minimalne. promen w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cena
Skuteczność
Czas działania