Wyroby medyczne

Esoxx One(saszetki jednodawkowe)

Wyrób medyczny Esoxx One zalecany do stosowania jako uzupełniające leczenie po zakończeniu kuracji lekami hamującymi wydzielanie soku żołądkowego. Wyrób zawiera substancje o działaniu osłonowym, przeciwzapalnym i przyspieszającym gojenie drobnych ran.

UrgoClean Ag z matrycą przeciwbakteryjną

Opatrunek UrgoClean Ag ma zastosowanie na zainfekowane rany lub zagrożone infekcją. Dzięki zastosowaniu w opatrunku technologii lipidowo-hydrokoloidowej tworzy się wilgotne środowisko stymulujące gojenie się rany, a obecność jonów srebra wykazuje działanie przeciwbakteryjne i przeciwzapalne.

Plastry borowinowe

Borowina ze względu na swoje właściwości nazywana jest "czarnym złotem". Regularnie stosowana stanowi znakomity naturalny zamiennik substancji chemicznych.

Parasidose szampon

Parasidose jest szamponem przeciwpasożytniczym, stosowanym w przypadku infekcji wszy głowowej. Nie zawiera parabenów, środków owadobójczych i fenoksyetanolu, jest bezpieczny dla kobiet w ciąży, karmiących piersią, małych dzieci oraz astmatyków.

Nutridrink Protein

Żywność specjalnego przeznaczenia medycznego do postępowania dietetycznego w niedożywieniu związanym z chorobą. Zalecany w postępowaniu dietetycznym w przypadku takich chorób, jak: każdy etap terapii nowotworowej, nowotwory przewodu pokarmowego, stany zwiększonego zapotrzebowania na białko i energię, brak apetytu, osłabienie.

Kserostemin

Wyrób medyczny stosowany w przewlekłej suchości jamy ustnej spowodowanej niedostatecznym wydzielaniem śliny. Zawiera składniki nawilżające śluzówkę jamy ustnej zapobiegając jej wysychaniu i podrażnieniu.

Bepanthen Sensiderm krem

Bepanthen Sensiderm krem jest wyrobem medycznym stosowanym w przypadku egzemy i innych podrażnień skóry. Łagodzi świąd i zaczerwienienia, wspomaga regenerację skóry.

NeoBianacid Nadkwaśność i Refluks

Wyrób medyczny tworzący na błonie śluzowej żołądka barierę chroniącą ją przed sokami żołądkowymi i podrażnieniami. Stosowany m.in. do rozwiązywania problemów związanych z nadkwaśnością żołądka.

Stop hemo

Opatrunki i puder zawierające włókna alginianowe o właściwościach przeciwkrwotocznych. Zaletą jest wygodna forma aplikacji, duża skuteczność i poręczność.

Eva/qu

Czopki doodbytnicze zalecane w zwalczaniu zaparć. Zawierają łagodnie działające substancje umożliwiające wypróżnienie i przywracające ich naturalny rytm.

Rutinacea med

Wyrób medyczny w postaci tabletek do ssania polecany w okresach zwiększonej zachorowalności na choroby układu oddechowego. Głównym składnikiem jest wyciąg z czystka.

MediCitum

Tabletki do ssania zawierające wyciąg z czystka. Zawarte w wyciągu polifenole ograniczają wnikanie bakterii i wirusów zmniejszając częstotliwość infekcji.

Calominal

Wyrób medyczny wspomagający proces odchudzania. Zawiera substancje pęczniejące i wywołujące uczucie sytości.

Pronazus

Aerozol skutecznie udrażnia nos i jednocześnie regeneruje błonę śluzową.