Proliver wątroba

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Postać

Specjalności

Opis leku:

Działanie suplementu i ulotka

Proliver wątroba to suplement diety, który usprawnia pracę wątroby, wspomaga jej naturalną regenerację, przyspiesza procesy trawienne i przyswajanie pokarmów. Zawarte w preparacie substancje i wyciągi roślinne wywierają korzystny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie wątroby. L-asparaginian L-ornityny ułatwia proces detoksykacji oraz uczestniczy w przemianie węglowodanów, tłuszczów i białek. Cholina wchodzi w skład fosfolipidów budujących błonę komórkową każdej żywej komórki. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby ułatwiając transport tłuszczów i cholesterolu. Wyciągi z liści karczocha i korzenia cykorii stymulują wydzielanie soków trawiennych, poprawiają przyswajanie pokarmów, zwłaszcza tłustych i ciężkostrawnych oraz działają hepatoprotekcyjnie (ochronnie na komórki wątroby).

Uzupełnianie codziennej diety w składniki korzystnie wpływające na prawidłowe funkcjonowanie wątroby oraz wspomagające jej ochronę i regenerację.
Uczulenie na składniki preparatu.
Brak stwierdzonych interakcji pomiędzy preparatem Proliver wątroba oraz innymi substancjami.
Doustnie, po posiłku. Przyjmować 1-2 tabletki 3 razy dziennie, popijając wodą.
ok. 8-10zł.
W 1 tabletce preparatu Proliver watroba znajduje się: L-asparaginian L-ornityny – 150 mg, cholina – 20 mg, wyciąg z ziela karczocha – 25 mg, wyciąg z korzenia cykorii – 11,5 mg. Opakowanie zawiera 30 tabletek.

Proliver a alkohol

Proliver u osób starszych(65 lat i więcej)
Proliver dla dzieci(do 18 lat)
Proliver w ciąży
Proliver a karmienie piersią
Proliver a prowadzenie pojazdów
Proliver refundacja

Proliver cena i opakowania

Proliver Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Proliver wątroba uzyskał ocenę 4.3 z 5 na podstawie 1 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 4.3/5 (1 opinia pacjentów)1 opinia o Proliver wątroba

 1. Anonim

  Jestem 46 letnim mężczyzną chorującym na niestrawność. Proliver brałem podczas jednej kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałem lek/preparat przez: 56 dni w dawce: 2 tabletek. żona przyniosła z apteki bo coś nudności miałem, źle się czułem ogólnie po jedzeniu, pomogło poczytałem ulotkę, że tabletki zawierają wyciągi z korzenia cykorii i z liści karczocha więc chyba nie za bardzo dodatkowo trują, cena tez przystepna. Nie zauważyłem u siebie skutków ubocznych. Proliver w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Cena
Skuteczność
Czas działania