Gardimax Herball Junior

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Produkty podobne

Lipomal syrop
Cholinex
Scorbolamid
Doppelherz Aktiv Mocny Wzrok
Doppelherz Aktiv Omega-3
Gardlox 7
Doppelherz Aktiv Selen + Beta karoten

Przechowywanie

Czy Gardimax Herball Junior jest bez recepty?

Inne nazwy

Opis leku:

Działanie suplementu i ulotka

Gardimax Herball Junior to środek przeznaczony do stosowania przy różnych niedogodnościach związanymi z gardłem i strunami głosowymi. Nawilża błony śluzowe gardła i jamy ustnej. Może być używany pomocniczo przy przeziębieniu lub grypie. Występuje pod postacią pastylek do ssania. Ma bardzo bogaty skład oparty na ziołach i witaminie C, co poprawia nie tylko jego działanie, ale także smak.

Gardimax jest przeznaczony dla dzieci od 3 lat oraz osób dorosłych odczuwających bóle gardła lub potrzebujących dodatkowego nawilżenia, co często zdarza się w zawodach typu: nauczyciel, aktor, wykładowca itd. Można go także polecić nałogowym palaczom dla złagodzenia objawów, takich jak drapanie w gardle i suchość w ustach, a także osobom często przebywającym w klimatyzowanych pomieszczeniach.
Nie powinno się zażywać pastylek w przypadku uczulenia na którykolwiek z ich składników. W razie wątpliwości należy skonsultować się z lekarzem.
Brak danych dotyczących szczególnych interakcji. Niemniej należy zapoznać się z treścią ulotki lub skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem środka.
Pastylki należy ssać bez pośpiechu. Dzięki temu ich działanie będzie dłużej odczuwalne. Maksymalna ilość Gardimaxu możliwa do spożycia to cztery pastylki na dobę.
Gardimax jest dostępny bez recepty w cenie około 7zł.
6 pastylek zawiera: 80mg witaminy C (100% zalecanego dziennego spożycia – ZDS), 8mg cynku (80% ZDS), 42mg wyciągu z rumianku, 42mg wyciągu z lipy, 42mg wyciągu z szałwii, 42mg wyciągu z prawoślazu, 24mg wyciągu z tymianku.
Pastylki są przeznaczone dla osób dorosłych. Nie są w stanie zastąpić kompleksowego leczenia przypadłości związanych z chorobami gardła i strun głosowych.
Działania niepożądane
Brak danych odnoszących się do działań niepożądanych.

Dowiedz się więcej o składzie: .

Gardimax a alkohol

Gardimax u osób starszych(65 lat i więcej)
Gardimax dla dzieci(do 18 lat)
Gardimax w ciąży
Gardimax a karmienie piersią
Gardimax a prowadzenie pojazdów
Gardimax refundacja

Gardimax cena i opakowania

Gardimax Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Gardimax Herball Junior uzyskał ocenę 4.0 z 5 na podstawie 1 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 4.0/5 (1 opinia pacjentów)1 opinia o Gardimax Herball Junior

 1. Anonim

  Jestem 29 letnim mężczyzną chorującym na ból gardła. Gardimax Herball Junior dopiero zaczynam stosować, kilka razy na dzień. Stosowałem lek/preparat przez: 5 dni w dawce: 1 tabletek. Lek dość tani w przeciwieństwie do innych tabletek. Leczy dobrze gardło i jest na bazie składników naturalnych takich jak: szałwia, rumianek, lipa itp. Polecam. Skutki uboczne oceniam na minimalne. Gardimax Herball Junior w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cena
Skuteczność
Czas działania