Permen tabletki

Opis leku:

Działanie leku

Zawarte w preparacie Permen związki pozwalają na utrzymanie sprawności seksualnej i zwiększenie satysfakcji z odczuwanych doznań. Żeń-szeń wzmaga libido, stymuluje i przedłuża czas trwania erekcji. Buzdyganek ziemny, będący uznany afrodyzjakiem, również poprawia funkcje seksualne korzystnie wpływając na libido. L-arginina to aminokwas występujący naturalnie w żywności. W organizmie stanowi prekursor w syntezie tlenku azotu (NO), który odgrywa kluczową rolę w regulacji krążenia krwi, m.in. warunkuje prawidłową erekcję poprzez rozszerzenie naczyń krwionośnych penisa co pozwala na odpowiedni dopływ krwi do prącia i jej zatrzymanie przez powiększone ciała jamiste.

Preparat Permen to suplement diety zalecany w celu utrzymania i poprawy sprawności seksualnej, w zaburzeniach erekcji, przy spadku libido. Szczególnie rekomendowany mężczyznom, którzy z powodu przepracowania, złej diety, braku ruchu, wieku oraz sytuacji stresowych nie czerpią pełnej satysfakcji z życia seksualnego.
Nadciśnienie tętnicze i inne choroby układu sercowo-naczyniowego wymagają konsultacji lekarskiej przed rozpoczęciem stosowania. Uwaga! Preparatów zawierających korzeń żeń-szenia takich jak Permen nie powinno się przyjmować dłużej niż 3 miesiące, a po tym okresie należy zrobić 2-4 tygodniową przerwę, bo niektóre związki zawarte w tym surowcu kumulują się w organizmie. Grozi to tzw. syndromem żeń-szeniowym, który objawia się skokami ciśnienia, niepokojem, bezsennością i nadmiernym pobudzeniem.
Może nasilać działanie leków przeciwzakrzepowych (ze względu na obecność L-argininy zmniejszającej lepkość krwi oraz żeń-szenia, preparat powinno się odstawić przynajmniej na 7 dni przed planowanym zabiegiem operacyjnym). Jednoczesne podawanie leków moczopędnych oszczędzających potas (spironol, eplerenon) może prowadzić do wystąpienia hiperkaliemii. W trakcie stosowania preparatu należy kontrolować ciśnienie krwi i ograniczyć spożycie kawy – żeń-szeń zwłaszcza w połączeniu z kofeiną podnosi ciśnienie tętnicze.
Doustnie, 1-2 tabletki dziennie w trakcie lub po posiłku.
Brak danych
W jednej tabletce preparatu Permen znajdują się:

  • Tribulus terrestris (Buzdyganek ziemny, wyciąg standaryzowany zawierający 40% saponin – 250 mg),
  • Panax ginsensg (Żeń-szeń, wyciąg standaryzowany zawierający 27-30% ginsenozydów – 83,3 mg),
  • L-arginina 167,7 mg. Opakowanie 30 tabletek.

Permen a alkohol alkohol
Permen u osób starszych(65 lat i więcej)
Permen dla dzieci(do 18 lat)
Permen w ciąży
Permen a karmienie piersią
Permen a prowadzenie pojazdów
Permen refundacja

Opinie o leku Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum
Brak opinii. Ten lek czeka na Twoją opinię. Jeśli masz pytanie odnośnie działania tego leku zadaj je na forum o lekach.Dodaj Opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cena
Skuteczność
Czas działania