Bionect krem

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Postać

Specjalności

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Naturalny składnik większości tkanek, w tym skóry i tkanki podskórnej, o własnościach przyspieszających gojenie; utrzymuje prawidłowe nawodnienie i napięcie skóry, ułatwia docieranie naturalnych, wytwarzanych przez organizm substancji przeciwzapalnych i zwalczających infekcje.

Leczenie uszkodzeń i ran skóry (szczególnie świeżych i trudnogojących się ran, otarć, miejsc pobrania przeszczepów i ran pooperacyjnych, oparzeń pierwszego i drugiego stopnia, owrzodzeń naczyniowych i metabolicznych oraz odleżyn). Zapewnia wilgotne środowisko rany oraz chroni przed mechanicznymi mikrouszkodzeniami.
brak danych
Nie stosować łącznie ze środkami dezynfekcyjnymi zawierającymi czwartorzędowe sole amonowe, ponieważ kwas hialuronowy może wytrącać się w ich obecności.
Nałożyć cienką warstwę kremu na oczyszczoną i zdezynfekowaną powierzchnię rany dwa lub więcej razy na dobę. Powierzchnię, na którą został nałożony krem, należy przykryć sterylną gazą i sterylnym bandażem.
Cena od 20 do 30 zł.
Kwas hialuronowy.
Dowiedz się więcej o składzie: .

Bionect a alkohol

Bionect u osób starszych(65 lat i więcej)
Bionect dla dzieci(do 18 lat)
Bionect w ciąży
Bionect a karmienie piersią
Bionect a prowadzenie pojazdów
Bionect refundacja

Bionect cena i opakowania

Bionect Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum
Brak opinii. Ten lek czeka na Twoją opinię. Jeśli masz pytanie odnośnie działania tego leku zadaj je na forum o lekach.Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cena
Skuteczność
Czas działania