Venoruton Forte kapsułki

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Produkty podobne

Aescin tabletki
Lioton żel
Sapoven T

Postać

Przechowywanie

Specjalności

Czy Venoruton Forte kapsułki bez recepty?

Inne nazwy

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Usprawniające mikrokrążenie krwi w drobnych naczyniach (uszczelniają­ce, przeciwobrzękowe, zmniejszające prze­puszczalność oraz poprawiające napięcie i elastyczność ścian naczyń włosowatych; przeciwdziałające zlepianiu się płytek krwi, zwiększające plastyczność krwinek czerwo­nych); przeciwobrzękowe i przeciwwysiękowe, przeciwświądowe, przeciwdziałające skurczom mięśni nóg- pochodna rutyny, lek z grupy bioflawonoidów.

Przewlekłe schorzenia żylne, np. w żylakach podudzi, schorzenia skórne pochodzenia żylnego, owrzodzenia podudzi; powikłania związane z zapaleniem żył, żylakami odbytu oraz jako lek wspomagający w leczeniu chirurgicznym i obliteracyjnym żylaków.
  Nie znaleziono
Nie znaleziono
Przeciętnie: 2-3 razy na dobę po 1 kapsułce Forte (500 mg) podczas posiłku aż do ustąpienia objawów, zazwyczaj przez 2-4 tygodnie. Zaleca się kontynuowanie leczenia przez kilka tygodni w celu wzmocnienia efektu leczniczego.
od 30 do 50 zł
500 g trokserutyny

Dowiedz się więcej o składzie: .

Venoruton a alkohol

Venoruton u osób starszych(65 lat i więcej)
Venoruton dla dzieci(do 18 lat)
Venoruton w ciąży
Venoruton a karmienie piersią
Venoruton a prowadzenie pojazdów
Venoruton refundacja

Venoruton cena i opakowania

Venoruton Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Venoruton Forte kapsułki uzyskał ocenę 4.2 z 5 na podstawie 2 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 4.2/5 (2 opinie pacjentów)2 komentarze Venoruton Forte kapsułki

 1. lulu

  Polecam stosuje 3 tygodnie i skuteczność zadowalająca na nogi oraz żylaki odbytu z ucieżliwvmi dolegliwościami wycieku które na tym etapie prawie uustapilły mam nadzieję że po dalszym stosowaniu VENORUTON dolegliwości ustapią i będę wypełni zadowolony.A co do skutków ubocznych to nieodczuwam żadnych.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 2. Anonim

  Jestem 45 letnią kobietą chorującą na niewydolność krążenia. Venoruton Forte brałam podczas 2 kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 56 dni w dawce: 50 mg(miligram). Ciężkość w nogach u mnie z powodu żylaków leczyłam venorutonem, dość skuteczny. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Venoruton Forte w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cena
Skuteczność
Czas działania