Venoruton Forte kapsułki

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Produkty podobne

Aescin tabletki
Lioton żel
Sapoven T

Postać

Przechowywanie

Specjalności

Czy Venoruton Forte kapsułki bez recepty?

Inne nazwy

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Usprawniające mikrokrążenie krwi w drobnych naczyniach (uszczelniają­ce, przeciwobrzękowe, zmniejszające prze­puszczalność oraz poprawiające napięcie i elastyczność ścian naczyń włosowatych; przeciwdziałające zlepianiu się płytek krwi, zwiększające plastyczność krwinek czerwo­nych); przeciwobrzękowe i przeciwwysiękowe, przeciwświądowe, przeciwdziałające skurczom mięśni nóg- pochodna rutyny, lek z grupy bioflawonoidów.

Przewlekłe schorzenia żylne, np. w żylakach podudzi, schorzenia skórne pochodzenia żylnego, owrzodzenia podudzi; powikłania związane z zapaleniem żył, żylakami odbytu oraz jako lek wspomagający w leczeniu chirurgicznym i obliteracyjnym żylaków.
  Nie znaleziono
Nie znaleziono
Przeciętnie: 2-3 razy na dobę po 1 kapsułce Forte (500 mg) podczas posiłku aż do ustąpienia objawów, zazwyczaj przez 2-4 tygodnie. Zaleca się kontynuowanie leczenia przez kilka tygodni w celu wzmocnienia efektu leczniczego.
od 30 do 50 zł
500 g trokserutyny

Dowiedz się więcej o składzie: .

Venoruton a alkohol

Venoruton u osób starszych(65 lat i więcej)
Venoruton dla dzieci(do 18 lat)
Venoruton w ciąży
Venoruton a karmienie piersią
Venoruton a prowadzenie pojazdów
Venoruton refundacja

Venoruton cena i opakowania

Venoruton Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Venoruton Forte kapsułki uzyskał ocenę 4.2 z 5 na podstawie 2 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 4.2/5 (2 opinie pacjentów)2 komentarze Venoruton Forte kapsułki

 1. Anonim

  Jestem 45 letnią kobietą chorującą na niewydolność krążenia. Venoruton Forte brałam podczas 2 kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 56 dni w dawce: 50 mg(miligram). Ciężkość w nogach u mnie z powodu żylaków leczyłam venorutonem, dość skuteczny. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Venoruton Forte w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 2. lulu

  Polecam stosuje 3 tygodnie i skuteczność zadowalająca na nogi oraz żylaki odbytu z ucieżliwvmi dolegliwościami wycieku które na tym etapie prawie uustapilły mam nadzieję że po dalszym stosowaniu VENORUTON dolegliwości ustapią i będę wypełni zadowolony.A co do skutków ubocznych to nieodczuwam żadnych.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cena
Skuteczność
Czas działania