Clotrimazolum krem

Nazwa łacińska


Działanie


Producent


Kategoria


Produkty podobne

No-Spa tabletki
Nizoral
Undofen Max
Woda utleniona
Lactovaginal
Tantum Rosa proszek do sporządzenia roztworu do irygacji
Rutinoscorbin
LaciBios Femina
Vagical

Postać

Przechowywanie

Specjalności

Czy Clotrimazolum krem bez recepty?

Inne nazwy

Opis leku:

Działanie leku i ulotka

Przeciwgrzybicze.

Grzybice skóry; łupież pstry i rumieniowaty; drożdżakowe zapalenie sromu; drożdżakowe zapalenie żołędzi i napletka; wspomagająco w grzybicy paznokci. CLOTRIMAZOLUM – płyn do użytku zewnętrznego: także w drożdzakowych zapaleniach błony śluzowej jamy ustnej.
Należy chronić oczy przed działaniem preparatu; nie należy stosować na błony śluzowe.
nie znaleziono
Nanosić 2-3 razy na dobę na oczyszczoną skórę; grzybice skóry: co najmniej przez 4 tygodnie po ustąpieniu objawów klinicznych; łupież pstry i rumieniowaty: 1-3 tygodnie; drożdżakowe zapalenie sromu: 1-2 tygodnie (stosować łącznie z tabletkami dopochwowymi 200 mg); drożdżakowe zapalenie żołędzi, napletka: 1-2 tygodnie; wspomagająco w grzybicy paznokci: kilka miesięcy (łącznie z doustnymi lekami przeciwgrzybiczymi). CLOTRIMAZOLUM – płyn do użytku zewnętrznego: co najmniej przez 4 tygodnie.
krem: 10 mg w lg, cena do 5 zł; płyn: 10 mg w 1 ml, cena od 5 do 10 zł
klotrymazol
UWAGI: w przypadkach drożdżycy sromu jednocześnie należy stosować krem. Preparat może zmniejszać skuteczność jednocześnie zastosowanych środków antykoncepcyjnych wykonanych z lateksu.
Działania niepożądane
Bardzo rzadko wywołuje miejscowy odczyn alergiczny.

Dowiedz się więcej o składzie: .

Clotrimazolum a alkohol

Clotrimazolum u osób starszych(65 lat i więcej)
Clotrimazolum dla dzieci(do 18 lat)
Clotrimazolum w ciąży
Clotrimazolum a karmienie piersią
Clotrimazolum a prowadzenie pojazdów
Clotrimazolum refundacja

Clotrimazolum cena i opakowania

Clotrimazolum Opinie Dodaj własną opinię Zadaj pytanie na forum Clotrimazolum krem uzyskał ocenę 4.0 z 5 na podstawie 7 opinii

VN:F [1.9.22_1171]
Cena
Skuteczność
Czas działania
Ocena leku: 4.0/5 (7 opinie pacjentów)8 komentarzy Clotrimazolum krem

 1. Anonim

  Jestem 24 letnią kobietą chorującą na stan zapalny pochwy. Clotrimazolum krem dopiero zaczynam stosować, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 10 dni w dawce: 0,1 mg(miligram). Dostałam go lekarza bo stwierdził że mam mało skomplikowany stan zapalny, smaruję sie trzy razy dziennie już kilka dni i nic, cholera mnie bierze, mój stan jest chyba poważny. Skutki uboczne oceniam na umiarkowane. Skutki uboczne były u mnie widoczne. Clotrimazolum krem w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 2. Anonim

  Jestem 32 letnią kobietą chorującą na stan zapalny pochwy. Clotrimazolum krem brałam podczas 2 kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 729 dni w dawce: 0,1 mg(miligram). Ja lubie tę maść stosuję ja zawsze jak tylko zaczyna sie coś dziać i pomaga. Skutki uboczne oceniam na minimalne. Clotrimazolum krem w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 3. Anonim

  Jestem 29 letnią kobietą chorującą na podrażnienia. Clotrimazolum krem brałam podczas 2 kuracji, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 371 dni w dawce: 0,1 mg(miligram). Używam jej zawsze po długim ostrym seksie gdy mam podrażnienia i boję że coś może sie wykluć z tego nieprzyjemnego- zapobiega. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Clotrimazolum krem w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 4. Anonim

  Jestem 24 letnią kobietą chorującą na grzybica. Clotrimazolum krem dopiero zaczynam stosować, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 48 dni w dawce: 1 mg(miligram). Mam grzybice pochwy lekarz dał ten krem dla mojego chlopaka żeby smarował okolice napletka raz dziennie przez 3-4 dni,leczymy sie razem moze tym razem skutecznie. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Clotrimazolum krem w mojej opinii jest łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 5. Anonim

  Jestem 28 letnią kobietą chorującą na grzybica. Clotrimazolum krem dopiero zaczynam stosować, kilka razy na dzień. Stosowałam lek/preparat przez: 27 dni w dawce: 1 mg(miligram). Stosuje go na “nieprzyjemny” zapach stóp chyba od grzybków, pomaga. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Clotrimazolum krem w mojej opinii jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 6. mar

  Lek z serii musisz mieć, skuteczny na różnej maści zakażenia grzybiczne. Stosowałem także asekuracyjnie przy AZS. Trzeba pamiętać, aby go stosować trochę dłużej niż do ustąpienia efektów, zalecany przez lekarzy czas to nawet 2 tygodnie 3 razy dziennie na zmienioną skórę. Fajna duża tubka, konsystencja też okey.

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 7. miminka

  stosowałam ten krem miejscowo kiedy pojawiała się u mnie infekcja intymna razem z provagiem, doustnym probiotykiem ginekologicznym który uzupełniał florę w bakterie kwasu mlekowego a przez to infekcja szybciej mijała i stwarzałam barierę ochronną by nie złapały mnie kolejne infekcje

  Cena
  Skuteczność
  Czas działania
  Odpowiedz
 8. IGA

  Bardzo skuteczny i popularny, sprawdza się również w odparzeniach i zajadach kącików ust.

  Odpowiedz

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cena
Skuteczność
Czas działania